Start Arrow WnętrzaArrowPokój dziennyArrow Dekoracje na Sylwestra!

Dekoracje na Sylwestra!

Noc sylwestrowa zbliża się wielkimi krokami. Jeśli urządzasz Sylwestra w domu, to już ostatni moment na dekorację sylwestrowego wnętrza. Przedstawiamy różnego rodzaju ozdoby sylwestrowe, które pięknie udekorują Twoje wnętrze. Sprawdź i zainspiruj się!

Balony

Ta z pozoru prosta ozdoba, jest niezwykle efektowna. Dekorując sylwestrowe wnętrze balonami, możesz je rozrzucić swobodnie na podłodze lub nadmuchać helem i zawiesić pod sufitem. Na ich końcówkach zawieś kolorowe tasiemki, które podkreślają szampańską aurę! Wybierz balony w różnych kolorach i udekoruj nimi wnętrze. 

Złota lub srebrna kurtyna 

Złota lub srebrna kurtyna ozdobi ściany we wnętrzu Twojego domu. Z pewnością zrobi wrażenie na gościach. To idealne miejsce na zrobienie pamiątkowych zdjęć. Pamiętaj jednak, aby umieścić ją na jednej ścianie. W ten sposób nie przytłoczysz wnętrza, lecz dodasz mu blasku!

Łańcuchy świetlne 

Wykorzystaj lamki choinkowe z Bożego Narodzenia i zawieś je nad sufitem lub ozdób nimi okno. Możesz je też powiesić wzdłuż ściany. Wybór należy do Ciebie! Taka dekoracja sprawi, że we wnętrzu zagości nastrojowa i klimatyczna atmosfera!

Kula disco

Kula disco zawieszona przy samym suficie, doskonale odbijać będzie padające na nią z każdej strony światło. To wyjątkowa dekoracja sylwestrowego wnętrza. Naszym zdaniem – absolutny must have sylwestrowej imprezy!

Ozdoby dla gości 

Nie zapomnij także o ozdobach dla gości, w postaci: ozdobnych czapeczek, brokatowych kapeluszy, masek i lśniących peruk. Tuby z konfetti wystrzelone równo o północy i zimne ognie, stworzą niezwykły klimat!

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


grudzień 30, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza