Start Arrow InstalacjeArrow Dekoracyjne i funkcjonalne grzejniki do przedpokoju

Dekoracyjne i funkcjonalne grzejniki do przedpokoju

W mieszkaniu w bloku rzadko kiedy montujemy grzejnik w przedpokoju. Mały hol nie musi być dogrzewany, trudno także znaleźć miejsce na instalację. W domach jednorodzinnych, gdzie przedpokój stanowi wizytówkę wnętrz, jest bardziej przestronny i lepiej wyposażony, warto wybrać model grzejnika, który nie tylko ogrzeje pomieszczenie, ale również stanie się jego dekoracją i funkcjonalnym dodatkiem wyposażenia.

Przedstawiamy kilka propozycji funkcjonalnych i dekoracyjnych grzejników do przedpokoju.

Grzejniki dekoracyjne do przedpokoju

Grzejniki dekoracyjne możemy dobierać pod względem estetyki pomieszczenia, jak i jego funkcjonalności. Brązowa ażurowa kratka wpasuje się w standardową aranżację przedpokoju. Kaloryfer ten pełni nie tylko funkcję suszarki, ale również wieszaka na ubrania.

(Grzejnik do holu Capri C firmy Enix)

Suszenie ubrań na grzejnikach do przedpokoju to nie wszystko. Zakładanie czy zdejmowanie butów ułatwi nam funkcjonalny kaloryfer – ławeczka. Dzięki pokryciu wykonanym z drewna lub marmuru można go wpasować w każdą aranżację wnętrza.

(Grzejnik kolumnowy Delta Column Bench marki PURMO)

Przedpokój to miejsce, gdzie liczba drzwi prowadzących do innych pomieszczeń może ograniczać wolną przestrzeń. Wąski fragment ściany to idealne miejsce na montaż wąskich grzejników ściennych, które dzięki designerskim wykończeniom mogą stać się wyjątkowym elementem dekoracyjnym wyposażenia.

(Grzejnik do holu Memfis MS firmy Enix)

Grzejnik ścienny może stanowić dekoracyjny element wnętrza bądź niekiedy być trudny do zlokalizowania między pozostałym wyposażeniem. Prezentowany model w formie monolitycznej, czarnej tafli, to ikona prostoty i stylu.

(Grzejnik Vertiga Glow firmy JAGA)

Pionowe grzejniki pozwalają maksymalnie wykorzystać wąską powierzchnię ścian. Wykończenie ze stali nierdzewnej to idealny element nowoczesnych, industrialnych wnętrz. Doskonale komponować się będzie z chromowanymi wieszakami na ubrania czy metalowym pojemnikiem na parasole.

(Grzejnik dekoracyjny KOS V marki PURMO)

Grzejniki ścienne można dopasować do każdego kształtu i zabudowy przedpokoju. Dostępne są modele klasyczne, ale również specjalne, łukowe czy kątowe, które montować można zarówno w pionie jak i poziomie, a mała głębokość zabudowy, jak w tym modelu, pozwala na ogrzanie niewielkiego holu bez ingerencji w komfort poruszania się po wnętrzu.

(Grzejnik NOVA firmy Zehnder)

Następna »

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


październik 7, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
2
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Komentarze

Najnowsze komentarze

Ciekawe pomysły na przedpokój | www.Dom.pl Odpowiedz 2013-11-04 13:10:17

[...] Dekoracyjne i funkcjonalne grzejniki do przedpokoju W mieszkaniu w bloku rzadko kiedy montujemy grzejnik w przedpokoju. Mały hol nie musi być dogrzewany...więcej [...]

Modne Ściany - trendy kolorystyczne w 2013 roku | www.Dom.pl Odpowiedz 2013-01-22 04:36:58

[...] będą wyglądać najmodniejsze aranżacje wnętrz w 2013 roku? Jeśli chodzi o kolorystykę, ławo zauważyć można tendencję do stosowania [...]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Nowoczesny Plafon Kantoor Gray

  • Lampa wisząca Galaxy 1649

  • Kinkiet Maja Gray

  • Lampa wisząca Artwood Dąb 6pł.

  • Lampa Biurkowa Vaio White

  • Lampa podłogowa Maja Black

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: instalacje