Start Arrow Wiadomości Arrow Delikatne niczym chmurka – kolekcja designerskich lamp NUAGE marki Nowodvorski Lighting

Delikatne niczym chmurka – kolekcja designerskich lamp NUAGE marki Nowodvorski Lighting

Doskonała kompozycja subtelności i nowoczesności stanowi znak rozpoznawczy najnowszej linii lamp marki Nowodvorski Lighting. Wizjonerskie lampy z kolekcji NUAGE stworzono w oparciu o aktualne trendy, dzięki czemu nie tylko kreują niepowtarzalną atmosferę w naszym domu, ale i prezentują zupełnie nowe spojrzenie na współczesne wzornictwo.

Spacer w chmurach

Lampa z kolekcji NUAGE

Słowo nuage po francusku oznacza chmurę. Nie dziwi zatem fakt, że nazwana tym mianem najnowsza kolekcja lamp Nowodvorski Lighting zachwyca tak lekkością, jak i delikatnością. Każda z przedstawicielek serii to jednocześnie nietuzinkowy detal aranżacyjny, jak i źródło przyjemnego, rozproszonego światła, które subtelnie rozświetli wnętrza naszego domu. Wszystkie modele, wchodzące w skład kolekcji NUAGE marki Nowodvorski Lighting charakteryzują się śnieżnobiałą barwą oraz opływowym kształtem, dla którego inspiracją stały się puszyste obłoki. Linię tą tworzy, aż siedem elementów. Trzy z nich to modele, które wykorzystać można zarówno w charakterze lampy podłogowej, jak i lampki nocnej. W zależności od tego, na który spośród trzech rozmiarów się zdecydujemy, możemy zapewnić sobie stonowane lub bardziej intensywne oświetlenie wnętrz takich jak sypialnia, czy salon. Z kolei trzy wzory lamp sufitowych doskonale odnajdą się we wnętrzach minimalistycznych, industrialnych i nowoczesnych, a także odświeżą aranżacje zachowane w stylistyce eklektycznej oraz retro.

Oszczędne, niemniej przykuwające wzrok lampy z kolekcji NUAGE marki Nowodvorski Lighting pokazują, że czasem najprostsze rozwiązania mogą zmienić się w coś wyjątkowego, jeśli tylko doprawimy je niewielką szczyptą wyobraźni.

Kolekcja NUAGE marki Nowodvorski Lighting:

NUAGE S
Wysokość: 16 cm
Średnica: 22,5 cm
Cena detaliczna:  183,27 zł brutto

NUAGE M
Wysokość: 21,5 cm
Średnica: 30 cm
Cena detaliczna: 264,45 zł brutto

NUAGE L
Wysokość: 29 cm
Średnica: 40 cm
Cena detaliczna: 367,77 zł brutto

NUAGE sufitowa S
Wysokość całkowita: 120 cm
Wysokość klosza: 21,5 cm
Średnica: 22,5 cm
Cena detaliczna: 227,55 zł brutto

NUAGE sufitowa M
Wysokość całkowita: 125 cm
Wysokość klosza: 22,5 cm
Średnica: 30 cm
Cena detaliczna: 311,19 zł brutto

NUAGE sufitowa L
Wysokość całkowita: 130 cm
Wysokość klosza: 29 cm
Średnica: 40 cm
Cena detaliczna: 418,20 zł brutto

NUAGE sufitowa 3
Wysokość całkowita: 120 cm
Średnica: 35 cm
Cena detaliczna: 736,77 zł brutto

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

Nowodworski Sp.j.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa
Tel +48 343449110
www.nowodvorski.com
nowodvorski@nowodvorski.com

Źródło:Nowodvorski Lighting

Nowodvorski Lighting
Wszystkie komunikaty (2408)

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 3, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty