Start Arrow Wiadomości Arrow Design & trwałość – nowa seria przycisków spłukujących

Design & trwałość – nowa seria przycisków spłukujących

Solidność ze stali

TECEsolid to nowa seria przycisków spłukujących ze stali nierdzewnej, w skład której wchodzą modele do WC i pisuaru z manualnym mechanizmem uruchamiającym. Minimalistyczny i nieco surowy design, a także prosta geometryczna forma płytki oraz dwudzielnych klawiszy znajdą uznanie wśród miłośników industrialnego i nowoczesnego stylu w aranżacji łazienek. To, co je wyróżnia, to także solidna, przemyślana konstrukcja. TECEsolid mają grubość zaledwie 6 mm i zostały zaprojektowane warstwowo. Płytka metalowa chroni plastikową ramkę montażową przed uszkodzeniami, wynikającymi m.in. ze zwiększonej częstotliwości użytkowania przycisków. Ramka może być dodatkowo przymocowana w niewidoczny sposób i zabezpieczona przed kradzieżą. Dzięki takiemu rozwiązaniu przyciski spełnią swoją rolę także w toaletach publicznych. TECEsolid są ciche w działaniu – to zasługa specjalnej gumowej uszczelki znajdującej się z tyłu przycisku, która tłumi dźwięk aktywacji spłukiwania i wpływa na komfort użytkowania.

Modele do WC i pisuaru dostępne są w pięciu wariantach wzorniczych, tj. biały połysk, biały matowy, chrom połysk, stal nierdzewna szczotkowana oraz stal nierdzewna szczotkowana „anti-fingerprint – z powłoką zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców.

Bezpieczeństwo w nowoczesnym wydaniu

Bazując na minimalistycznym wzornictwie i przemyślanej funkcjonalności, cechom bliskim przyciskom TECEsolid, powstała także nowa seria bezdotykowej elektroniki do pisuaru. TECEfilo-Solid, działające w oparciu o technologię IR, zostały stworzone z myślą o komforcie i higienie użytkowników. Pozwalają bowiem na bezdotykowe uruchamianie spłukiwania. Dla producenta ważne były także względy ekologiczne, dlatego zastosowane w nim rozwiązania realnie wpływają na ograniczenia zużycia wody.

Podobnie jak w przypadku serii TECEsolid, nowe modele elektroniki do pisuarów TECEfilo-Solid zostały wykonane ze stali nierdzewnej, zaprojektowane dwuwarstwowo i wyposażone w zabezpieczenia, które wpływają na trwałość i użyteczność tych rozwiązań w obiektach publicznych. Warta podkreślenia jest także funkcja programowania ustawień elektroniki i dostosowania ich do indywidualnych preferencji. TECEfilo-Solid dostępne są w pięciu wariantach wzorniczych, tj. biały połysk, biały matowy, chrom połysk, stal nierdzewna szczotkowana oraz stal nierdzewna szczotkowana „anti-fingerprint.

Informacje dodatkowe:

TECEsolid do WC są kompatybilne ze wszystkimi spłuczkami podtynkowymi firmy TECE. Przyciski spłukujące do pisuaru TECEsolid przeznaczone są do podtynkowych zaworów pisuarowych U1, natomiast bezdotykowa elektronika spłukująca TECEfilo-Solid ma zastosowanie do podtynkowych zaworów pisuarowych U2.

Dodane przez: j2cd

Dodaj komentarz

Data dodania:


Październik 7, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: łazienka