Start Arrow Wiadomości Arrow Designerski grill na balkon i taras

Designerski grill na balkon i taras

LotusGrilla XL to wygodne i funkcjonalne urządzenie pozwala cieszyć się grillowanymi specjałami przez cały rok – bez względu na pogodę! Działa niemal bezzapachowo i nie dymi, dlatego można go używać praktycznie wszędzie – na balkonie czy tarasie, a nawet we wnętrzu.

Ta nowa wersja LotusGrilla, o większych rozmiarach i  dłuższej średnicy rusztu – 43,5 cm pozwala na jednoczesne grillowanie nawet do kilkunastu porcji mięsa, warzyw czy ryb. Specjalna pokrywa z wbudowanym termometrem pozwala na precyzyjne utrzymanie temperatury grillowania, którą reguluje się za pomocą prostego pokrętła. Pokrywa szczelnie przylega do urządzenia, zamykając ciepło i wzmacniając proces przyrządzania nawet grubszych porcji steków czy indyka, a wszystkie naturalne soki i aromaty wchłaniają się do grillowanych dań. To gwarantuje intensywny i niepowtarzalny smak potraw.

Nie bez znaczenia są również wytrzymałe pojemniki na węgiel, których nowoczesna konstrukcja wytwarza więcej ciepła, a grillowanie jest jeszcze bardziej efektywne.

W nowej ofercie LotusGrilla dostępny jest specjalny kamień, dzięki któremu zaskoczyć można wszystkich pizzą np. podczas pikniku w parku czy spontanicznego lunchu na balkonie lub tarasie. Wystarczy włączyć urządzenie, położyć kamień na ruszcie, rozgrzać i piec. Pizza przyrządzona w ten sposób będzie smaczna i chrupiąca, niczym z tradycyjnego pieca.

(Lotus Grill XL z pokrywą, obok - kamień.)

Dystrybucja w Polsce – Lotus Grill Poland
ceny:
LotusGrill: 699 PLN Lotus Grill XL: 1099 PLN LotusGrill pokrywa: 219 PLN

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 28, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty