Start Arrow WnętrzaArrow Deszczownice

Deszczownice

Szybki prysznic to idealne rozwiązanie przede wszystkim dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Po meczącym dniu nic nas tak nie zrelaksuje jak odświeżająca, pobudzająca krążenie kąpiel. Będzie ona dużo przyjemniejsza dzięki użyciu luksusowych deszczownic, które sprawią, że poczujemy się jak w prawdziwym salonie SPA, a zwykły prysznic zmieni się w orzeźwiający wypoczynek.

deszczownica_d.jpg

W zależności od tego na co mamy ochotę, możemy zafundować sobie kąpiel w delikatnych kroplach letniego deszczu bądź w „rześkim wodospadzie”.


Oszczędność i wygoda w jednym

Warto zastosować deszczownice nie tylko dlatego, że ułatwiają i uprzyjemniają wzięcie szybkiego prysznica. Deszczownice przede wszystkim są bardzo oszczędne. Wewnętrzny system napowietrzania kropli powoduje wytwarzanie w nich pęcherzyków powietrza, które tworzą delikatną kurtynę deszczu.

Dopasują się do każdego wnętrza

Duże deszczownice z pewnością zainteresują właścicieli luksusowych łazienek, którzy mogą zamienić je w elegancki salon kąpielowy. Na taki komfort mogą sobie pozwolić także właściciele małych wnętrz. Mniejsze deszczownice są najlepszym rozwiązaniem w niewielkich wnętrzach. Zajmują mniej miejsca niż sztyce prysznicowe zapewniając większy komfort korzystania z całego pomieszczenia.

Różnorodność wzorów i kolorów pozwoli nam łatwo dopasować deszczownicę do stylu i wystroju naszej łazienki. Dodatkową zaletą deszczownic jest także możliwość doboru odpowiedniego modelu do urządzanego wnętrza. W wyższych pomieszczeniach  pewnością sprawdzą się deszczownice z ramieniem ściennym, które możemy zainstalować na dogodnej dla nas wysokości. Do łazienek z odwieszanym sufitem idealne są natomiast deszczownice z przyłączem sufitowym.

Autor: Cifial

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza