Start Arrow Wiadomości Arrow Dla małych strażaków

Dla małych strażaków

Gdyby przeprowadzić badania wśród przedszkolaków, kim chcą zostać w przyszłości, z dużym prawdopodobieństwem wygrałby zawód strażaka. Powinna to być cenna wskazówka inspiracyjna dla rodziców, którzy właśnie urządzają pokój swoim maluchom.

My Room, Kolekcja Fire Trucks

My Room, Kolekcja Fire Trucks

Przystępując do urządzania pokoju dziecięcego bardzo istotne jest, aby wybrać motyw przewodni aranżacji. Mieszanie wątków tematycznych, postaci z różnych bajek i zbyt odważne eksperymenty z kolorystyką sprawią, że w pokoju zapanuje chaos, który źle wpłynie na zdolność koncentracji dziecka. – Zbyt duża ilość bodźców wzrokowych może również sprawić, ze dziecko nie będzie potrafiło efektywnie odpoczywać w przeznaczonym do tego miejscu – zauważa Magdalena Zielińska, właścicielka sklepu internetowego www.myroom.pl. Producenci dekoracji i dodatków dziecięcych coraz częściej oferują spójne kolekcje dziecięce o bogatej tematyce, które efektownie i gustownie przyozdobią pokój malucha. Najważniejsze są więc zainteresowania dziecka. Jeżeli mamy w swoim domu małego „skrzata”, zafascynowanego postacią Strażaka Sama to sklep internetowy My Room z meblami i dekoracjami dla dzieci przygotował dla nas nie lada gratkę. Jest to kolekcja akcesoriów i tekstyliów do pokoju dziecięcego „Fire Trucks”, którą zdobi wizerunek wozu strażackiego.

My Room, Kolekcja Fire Trucks

My Room, Kolekcja Fire Trucks

Linia dekoracji „Fire Trucks” zaprojektowana została z myślą o pokojach niemowlaków i przedszkolaków. W skład kolekcji wchodzą m.in. pościel, narzuta i poduszki na łóżko, materiałowe pojemniki na zabawki, pikowana tablica do przypinania zdjęć. Wszystkie elementy kolekcji zdobi wizerunek wozu strażackiego, który ma formę materiałowej aplikacji naszywanej na dekorację. Wzory „Fire Trucks” utrzymane są w typowo strażackiej, czerwono-białej kolorystyce, której towarzyszy dodatkowo granat i błękit. Produkty ze sklepu internetowego „My Room” (www.myroom.pl) wyróżnia wysoka jakość zastosowanych materiałów (100% bawełna) oraz duża staranność wykonania. Bardzo istotne przy małych dzieciach jest również to, że tekstylia z kolekcji „Fire Trucks” można z powodzeniem prać w pralce, a one nie zbiegną się i nie utracą pierwotnej kolorystyki.

Pudełko

Pudełko

pościel

Pościel

Poduszka

Poduszka

Narzuta

Narzuta

Na stronie internetowej marki My Room znaleźć można kilkaset produktów, w tym mebli, dywanów, dekoracji ściennych, zasłon, które wraz z kolekcją „Fire Trucks” stworzą w pokoju dziecięcym elegancką aranżację sprzyjającą zabawie. Więcej informacji na temat My Room dostępnych jest pod adresem www.myroom.pl oraz na profilu marki na Facebooku: https://www.facebook.com/meble.myroom

My Room, Kolekcja Fire Trucks

My Room, Kolekcja Fire Trucks

Dodane przez: HSH PR

HSH PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Styczeń 21, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty