Start Arrow Wiadomości Arrow Dni otwarte osiedla inaczej

Dni otwarte osiedla inaczej

Zakończyły się dni otwarte, organizowane w dniach 16-17 lipca 2011 roku, na osiedlu VENTANA – realizacji brytyjskiego dewelopera, firmy Westmark. Stanowiły one ważny element kampanii promocyjnej. Odwiedzający mieli możliwość bliżej poznać osiedle i jego okolicę, a także wziąć udział
w nietypowych atrakcjach.

Chcieliśmy przygotować wydarzenie, które będzie się kojarzyło odwiedzającym nas z czasem spędzonym w gronie najbliższych. Najważniejsze było, aby prezentowana oferta miała odpowiednią – w tym wypadku rodzinną – oprawę.” – wyjaśnia Robert Gałązka – dyrektor marketingu Westmark Polska.

(Podczas dni otwartych zapewniona była rozrywka dla całej rodziny)

Dlatego też VENTANA postawiła na atrakcje, które na pierwszy rzut oka nie kojarzą się z dniami otwartymi. Przewidziano rodzinny wyścig zdalnie sterowanych samochodów, w czterech kategoriach wiekowych, po którym rozdano dyplomy i odbyło się losowanie nagród. Dla młodszych uczestników zorganizowano salonik cyrkowy, a dla mam z dziećmi – kącik wizażu. Głównym punktem niedzielnego programu był lot balonem nad osiedlem, który – dzięki dobrym warunkom atmosferycznym – pozwolił spojrzeć na osiedle z nowej perspektywy.

(Wielką atrakcją był lot balonem)

Oferta Ventany wzbudziła duże zainteresowanie obecnych. Odwiedzający zwrócili szczególną uwagę na położenie osiedla, jego otoczenie i architekturę domów.

Dni otwarte to stały punkt każdej kampanii promocyjnej dewelopera – pozwalają bliżej poznać osiedle i poczuć jego atmosferę, ale odpowiednie przygotowanie i nietypowy program mogą z nich uczynić nie tylko sposób prezentacji oferty firmy, ale i rozrywkę dla całej rodziny.

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 27, 2011
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Komentarze

Najnowsze komentarze

rencista45 Odpowiedz 2011-08-11 07:10:23

Byłem, widziałem. Styl osiedla, dom pokazowy robią wielkie wrażenie. Podobno 24-28 sierpień kolejne dni otwarte.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: adaptacja projektu