Start Arrow Wiadomości Arrow Dom i jego mieszkańcy pod czujnym okiem kamer GOCLEVER

Dom i jego mieszkańcy pod czujnym okiem kamer GOCLEVER

Dotychczasowa gama produktów GOCLEVER Smart Dom obejmowała jedną kamerę. Z początkiem grudnia do dyspozycji klientów oddano 5 nowych kamer: EYE 2, NANNY EYE, TAU EYE, DELTA EYE przeznaczone do wnętrz oraz OMEGA EYE do monitoringu zewnętrznego.

Wszystkie nowe modele można skonfigurować z dedykowaną i bezpłatną aplikacją, która umożliwi oglądanie obrazu z domu na żywo w dowolnym miejscu na świecie! Jest ona kompatybilna z systemami Android, iOS oraz Windows, dzięki czemu użytkownicy urządzeń mobilnych z dostępem do Internetu mogą bez problemów kontrolować sytuację w mieszkaniu. Kamery mają wbudowany czujnik ruchu działający również w trybie nocnym. Szczególną uwagę warto zwrócić na modele GOCLEVER DELTA EYE i GOCLEVER NANNY EYE, które wystarczy podłączyć do prądu i skonfigurować dźwiękowo z siecią WiFi bez konieczności podłączania kabla LAN, aby widzieć co dzieje się np. w pokoju dziecka pod naszą nieobecność. Są to pierwsze tego typu urządzenia na polskim rynku z dźwiękową konfiguracją sieci.

Mobilna niania

Rodzice, pozostawiający swoje pociechy pod opieką niani chcą mieć pewność, że ich dziecku nie dzieje się krzywda. Dlatego też chętnie wybierają kamery wewnętrzne, które można ustawić w pokoju dziecięcym i stale mieć pod kontrolą sytuację w domu. Dedykowanym rodzicom modelem jest GOCLEVER NANNY EYE. Wystarczy ustawić ją w pomieszczeniu, podłączyć do prądu i skonfigurować z domową siecią WiFi. Obraz na żywo można oglądać na każdym urządzeniu mobilnym z systemami Android, iOS oraz Windows, a nawet w przeglądarce Internetowej. Kamera wyposażona jest w czujnik ruchu i dźwięku, a detekcja ruchu funkcjonuje również w trybie nocnym w polu o zasięgu do 10 m.

Przydatna z punktu widzenia rodzica jest dwustronna komunikacja pozwalająca nie tylko widzieć i słyszeć wszystko to, co dzieje się w pokoju dziecka, ale także porozmawiać z pociechą. Atutem tego produktu jest niewielka waga i rozmiar urządzenia, a przez to duża mobilność. Funkcjonalność wbudowanego modułu WiFi pozwala na szybkie skonfigurowanie sprzętu bez konieczności podłączenia kabla LAN. Dzięki temu kamera GOCLEVER NANNY EYE sprawdzi się podczas wakacyjnego wyjazdu, pobytu na działce czy wizyty u znajomych. Wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu może ona służyć jako zdalny monitoring, który poinformuje nas o każdym niebezpiecznym zdarzeniu.

Domowe centrum monitoringu

Dużą popularnością cieszą się kamery IP, które łatwo zamontować i nie wymagają przygotowania dodatkowej instalacji. Dlatego też firma GOCLEVER przygotowała wysokiej jakości zestaw do monitoringu GOCLEVER DELTA EYE, w którym znajduje się kamera wewnętrzna, inteligentny czujnik otwarcia drzwi lub okna, czujnik ruchu oraz pilot. Kamerą można sterować poprzez pilota lub z poziomu aplikacji. Jednym kliknięciem przed wyjściem z domu lub z dowolnego miejsca można uzbroić system monitoringu. W kamerze wykorzystano inteligentny czujnik otwarcia drzwi lub okna. Kiedy tylko czujka otwarcia drzwi/okna zarejestruje ten moment automatycznie zacznie nagrywać obraz z danego miejsca. Jest to przydatne nie tylko w przypadku włamania, ale także w sytuacji, w której np. dzieci wyjdą na zewnątrz i nie zamkną za sobą drzwi. Warto podkreślić, że detekcja ruchu aktywuje się również w warunkach słabego oświetlenia. Kamery wyposażone są bowiem w filtr podczerwieni i diody LED, które nawet w nocy pozwalają na obserwację pomieszczenia w promieniu do 10 m. Kamerę GOCLEVER DELTA EYE można rotować o 120 st. w pionie i 355 st. w poziomie, dzięki czemu kąt widzenia jest bardzo szeroki i bacznemu oku kamery nie umknie żadne zdarzenie.

Co ważne, kamera GOCLEVER DELTA EYE integruje technologię radiową 433Mhz dzięki czemu może pełnić rolę centrali alarmowej. To bardzo innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zarządzać całym systemem z pozycji własnego smartfona. Czujki wysyłają sygnał radiowo do kamery, ta zaś po WiFi poinformuje nas o tym, że zostało np. otwarte okno – wysyłając powiadomienie na telefon. Pełna mobilność urządzenia i możliwość sterowania kamerą z poziomu aplikacji powoduje, że w naszym telefonie możemy mieć centrum domowego monitoringu. Warto również zaznaczyć, że cena kamery GOCLEVER jest o wiele bardziej korzystna niż tradycyjnych systemów alarmowych, a zastosowane rozwiązania pozwalają w pełni kontrolować sytuację w domu.

Kamera GOCLEVER DELTA EYE kosztuje 349 zł, a GOCLEVER NANNY EYE 149 zł.

Dodane przez: SpyShop

Dodaj komentarz

Data dodania:


grudzień 11, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Komentarze

Najnowsze komentarze

mamaKasia Odpowiedz 2016-08-02 10:49:44

właśnie się poważnie z mężem zastanawiamy nad Nanny Eye. ma naprawdę dobre opinie i w sumie ze sklepu GoClever tez już zamawiałam kiedyś, nie było problemów. ogólnie to uważam, że video niania jest zdecydowanie praktyczniejsza niż zwykła elektroniczna niania, która przekazuje rodzicom tylko odgłosy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty