Start Arrow WnętrzaArrowPozostałe wnętrzaArrow Domowe biuro. Jak je funkcjonalnie i elegancko urządzić?

Domowe biuro. Jak je funkcjonalnie i elegancko urządzić?

Jak zorganizować funkcjonalne miejsce pracy, które będzie zarazem wygodne i eleganckie? Oto nasze wskazówki! Sprawdź i zainspiruj się!

Od jakiegoś czasu dom to miejsce nie tylko wypoczynku, ale również pracy. Sprawdź nasze porady, które ułatwią Ci stworzenie idealnego miejsca do pracy. 

Stałe miejsce 

Jeśli nie dysponujesz osobnym pomieszczeniem, w którym mógłbyś pracować, wytycz sobie stałe miejsce pracy, tzw. mały gabinet. To bardzo ważne dla Twojego komfortu psychicznego. Pamiętaj, aby przestrzeń ta była spójna z wystrojem danego pomieszczenia. 

Dobry fotel 

… to podstawa efektownej pracy! Zadbaj więc o wygodny fotel do pracy. W tej roli nie sprawdzi się zwykłe krzesło. Z pewnością narazisz się na ból pleców i mięśni. Wybierając idealny fotel do pracy, dopasuj jego wysokość. Pamiętaj, aby stopy opierały się w całości na podłodze. 

Odpowiednie biurko 

Najlepszym rozwiązaniem jest wybór biurka z regulowaną wysokością blatu. Dzięki temu możesz idealnie dopasować go do swojego wzrostu i siedzieć w bardziej wyprostowanej pozycji. Przy takim biurku możesz też pracować na stojąco. 

Porządek na biurku i w papierach 

Wszystkie dokumenty powinny znaleźć się w jednym miejscu. Wtedy szybko znajdziesz to, czego potrzebujesz. Wąska szafka, ustawiona obok biurka, na której poukładasz segregatory i teczki będzie idealnym rozwiązaniem. Na biurku nie stawiaj ozdób i zbędnych rzeczy. To one powodują chaos, który nie pomoże Ci się skupić na ważnych obowiązkach. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


wrzesień 10, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Lampa sufitowa JOKER BLACK/GOLD 2xGU10

  • Lampa wisząca Wire Silver 3pł. TK Lighting

  • Lampa wisząca Galaxy 1646

  • Lampa Flexi Szara w kropeczki 5pł.

  • Plafon Vaio 5 Gray