Start Arrow Projekty domówArrow Domy jednorodzinne z poddaszem użytkowym…

Domy jednorodzinne z poddaszem użytkowym…

Projekty domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym nie tracą na swej popularności. Niskie koszty budowy oraz  wyraźny podział na poszczególne strefy to ich główne zalety. Pokój na poddaszu to z pewnością marzenie niejednego z nas. Prace naszych architektów pomogą Ci spełnić to marzenie. Sprawdź więc naszą ofertę i zainspiruj się!

Projekt HG-I22 CE (DOM AL1-92) to dom jednorodzinny, przeznaczony dla cztero- lub sześcioosobowej rodziny. Wolnostojący budynek parterowy z poddaszem użytkowym, podzielony został na dwie strefy: dzienną i nocną. Część dzienna ulokowana na parterze mieści w sobie: wiatrołap, korytarz, łazienkę, kuchnię ze spiżarnią, salon, jadalnię, pokój, kotłownię oraz dwustanowiskowy garaż. Strefa nocna natomiast zawiera: trzy sypialnie, dwie łazienki, garderobę i pralnię. Jasna elewacja budynku wzbogacona została o popielaty tynk i drewniane detale. Całość prezentuje się spójnie i elegancko. 

Kolejnym, atrakcyjnym projektem domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym jest projekt HG-C11 CE (DOM AL1-90). Dom ten wyróżnia prosta forma i nowoczesny design. Budynek pokryty został dwuspadowym dachem. Narożne okno, drewniane detale na elewacji oraz francuski balkon wyróżniają ten projekt spośród innych. Dom podzielony został na dwie części. Strefa dzienna mieści w sobie: wiatrołap, łazienkę, kuchnię ze spiżarnią, salon, pokój, kotłownię oraz jednostanowiskowy garaż. Z kolei w strefie nocnej ulokowano: cztery sypialnie, dwie łazienki oraz dwie garderoby. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 28, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów