Start Arrow Projekty domówArrow Domy jednorodzinne…

Domy jednorodzinne…

Domy jednorodzinne posiadają szereg zalet, które sprawiają, że nie tracą one na swojej popularności. Własny ogród, brak sąsiadów na ścianą, a także nieograniczona swoboda to chyba najważniejsze z zalet. Brzmi kusząco? Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą…

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt AN Ariadna CE (DOM AO11-57). To dom parterowy, o powierzchni około 140 m kw., przykryty czterospadowym dachem. Budynek został zbudowany na planie litery „T”. To, co wyróżnia projekt domu Ariadna, to podzielenie strefy prywatnej na dwie odseparowane części. Główna sypialnia, posiadająca własną garderobę i przestronną łazienkę, znalazła się w skrzydle równoległym do drogi dojazdowej, bezpośrednio obok pokoju dziennego. Kompleks kolejnych trzech pokoi i dwóch łazienek ulokowano w głębi ogrodu. Projekt ten odznacza się prostą i nieskomplikowaną architekturą, która łączy ze sobą tradycję i nowoczesność. Innowacyjne elementy architektury widoczne są w licznych przeszkleniach i narożnej jadalni. Atutem projektu jest dwustanowiskowy garaż. 

Kolejnym, atrakcyjnym projektem domu jednorodzinnego jest projekt AN Agaton Polo CE (DOM AO11-56). Dom ten wyróżnia różnica poziomów między wejściem głównym a parterem. Projekt ten będzie więc idealnym rozwiązaniem na działkę z opadającym ku wjazdowi terenem, co pozwoli w wygodny sposób podpiwniczyć budynek. Prostą bryłę budynku podkreślają oryginalne detale architektoniczne. Dwuspadowy dach pięknie komponuje się z oryginalnym kształtem budynku. Na parterze mieści się: otwarta strefa dzienna, gabinet i przestronna garderoba. Na poddaszu z kolei ulokowano: trzy sypialnie, dwie łazienki i pralnie. Projekt uzupełnia piwnica, w której znajduje się dwustanowiskowy garaż i pomieszczenie gospodarcze. Co ciekawe, projekt ten nie posiada balkonów, co pozwala wyeksponować niebanalny kształt bryły budynku. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 1, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów