Start Arrow Projekty domówArrow Domy parterowe bez garażu…

Domy parterowe bez garażu…

Projekty domów parterowych bez garażu to oferta skierowana do Inwestorów, którzy posiadają małą działkę. Niska bryła domów parterowych, doskonale integruje się z ogrodem, zapewniając bezpieczeństwo i komfort użytkowania. W naszej ofercie pojawiło się kilka, atrakcyjnych nowości domów parterowych bez garażu. Zachęcamy więc do zapoznania się z projektami. 

Projekt KR SMAKOŁYK CE (DOM KR6-48) to prosty, jednorodzinny dom parterowy, bez garażu, przykryty dwuspadowym dachem. Ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest przedłużenie tylnej połaci dachu, co tworzy zadaszenie nad tarasem. Dom ten podzielono na dwie strefy: dzienną i nocną. W części dziennej mieści się: salon z kuchnią, uzupełnioną o funkcjonalną spiżarnię. W strefie nocnej z kolei ulokowano: trzy sypialnie i łazienkę z wanną i z prysznicem. Pomieszczenie gospodarcze dostępne jest z wiatrołapu. Jasna elewacja budynku podkreślona została drewnianą stolarką okienno-drzwiową i ciemną dachówką. Całość prezentuje spójnie i harmonijnie. 

Z kolei projekt TP Irysek 5 CE (DOM TP2-22) to przytulna propozycja domu jednorodzinnego, zapewniająca optymalne warunki mieszkalne czteroosobowej rodzinie. Dom ten jest bardzo funkcjonalny. Został podzielony na dwie strefy: dzienną i nocną. Przestronna część dzienna to klasyczne połączenie salonu, jadalni i kuchni. Zaś strefa nocna składa się z: trzech sypialni i łazienki. Na szczególną uwagę zasługuje duży taras, który umożliwia spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu, niezależnie od warunków atmosferycznych. Bryła budynku została zaprojektowano na rzucie prostokąta. Dom przykryto czterospadowym dachem. Jasna elewacja podkreślona została drewnianymi elementami, które ocieplają wizerunek projektu. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


kwiecień 24, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty