Start Arrow Projekty domówArrow Domy parterowe. Nowości projektowe w naszej ofercie!

Domy parterowe. Nowości projektowe w naszej ofercie!

W naszej rozbudowanej kolekcji domów parterowych, znalazły się projekty, które godne są polecenia. To nasze nowości, które z pewnością zachwycą Państwa zarówno designem, jak i funkcjonalnym rozmieszczeniem poszczególnych pomieszczeń. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!

Jako pierwszy na liście naszych nowości pojawił się projekt PPE Widoczny D54 CE (DOM EG1-64). To propozycja dla zwolenników klasyki i tradycyjnego podejścia do rozwiązań architektonicznych. Prosta bryła budynku, pięknie komponować się będzie zarówno na terenach miejskich, jak i podmiejskich. Elewacja budynku to połączenie bieli, szarości i drewna. Dwustanowiskowy garaż to duży atut projektu. Dom podzielono na dwie strefy: dzienną i nocną. Po prawej stronie od wejścia mieści się obszerna część dzienna, w skład któej wchodzi: otwarta kuchnia ze spiżarnią, jadalnia oraz salon. Niewielka toaleta, ulokowana w korytarzu, przeznaczona jest dla gości. Dalej przechodzimy do części prywatnej/sypialnianej. Znaleźć w niej można: cztery sypialnie, łazienkę z wanną, pomieszczenie gospodarcze oraz pomieszczenie techniczne. Warto zaznaczyć, że największa z sypialni posiada osobną garderobę i łazienkę. 

Kolejnym naszym projektem domu parterowego jest projekt od firmy HomeKoncept – CPT HomeKoncept-26 wariant 2 CE (DOM CP4-99). Będzie on idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią innowacyjne podejście do architektury. Nowoczesny dom, zachwyca ciekawą bryłą i funkcjonalnym wnętrzem. Duży taras z charakterystycznym belkowaniem z pewnością przykuwa uwagę, będąc doskonałym miejscem na spotkania rodzinne i towarzyskie. Reprezentacyjne wejście, wsparte na trzech filarach, prezentuje się bardzo efektownie. Od strony wejścia znajduje się wiatrołap, w którym architekci zaprojektowali pojemną garderobę. Bezpośrednio z garderoby, można przejść do dwustanowiskowego garażu. Dalej mieści się strefa dzienna, mieszcząca: kuchnię ze spiżarnią, jadalnię oraz salon. Kuchnię oddziela od części jadalnianej lada, która jest przedłużeniem blatu. Naprzeciw części dziennej, znajduje się strefa prywatna. Znaleźć w niej można: cztery sypialnie, łazienkę, toaletę i garderobę. Każdy pokój sypialniany ma bezpośrednie przejście na taras, co jest dużym udogodnieniem dla gospodarzy. Kotłownia z pralnią i pomieszczenie gospodarcze to dodatkowe pokoje w domu. Budynek zaprojektowano w standardzie energooszczędnym.

Ostatnią naszą nowością projektową wśród domów parterowych jest projekt ARP Pandora CE (DOM AP2-30). To duży, luksusowy dom parterowy, który posiada możliwość adaptacji poddasza na dodatkowe pokoje. Jasna elewacja budynku pięknie komponuje się z drewnianymi i kamiennymi detalami. Część dzienna mieści w sobie: kuchnię ze spiżarnią, jadalnię, salon i niewielką toaletę, obok której zaprojektowano pralnię. Na część prywatną natomiast składają się: trzy sypialnie i duża łazienka z wanną. Jedna z sypialni ma własną garderobę i łazienkę. Dwustanowiskowy garaż jest wyjątkowym uzupełnieniem całości projektu. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Listopad 12, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów