Start Arrow Projekty domówArrow Domy parterowe. Nowości projektowe w naszej ofercie!

Domy parterowe. Nowości projektowe w naszej ofercie!

Domy parterowe to idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają małe dzieci bądź mieszkają ze starszymi osobami. Brak schodów zapewnia bezpieczeństwo, a pomieszczenia umieszczone na jednej kondygnacji, gwarantują funkcjonalnie rozmieszczenie. W naszej ofercie pojawiło się kilka nowości projektowych. Sprawdź i zainspiruj się!

Jako pierwszy w naszej ofercie pojawił się projekt PJK Ka 14 Sz CE (DOM GW2-01). To projekt domu jednorodzinnego, którego realizacja z pewnością nie obciąży Twojego budżetu. Dom parterowy, zbudowany na planie prostokąta, pokryty został czterospadowym dachem. Nowoczesna bryła budynku podzielona została na trzy części: dzienną, nocną i gospodarczą. W tej ostatniej mieści się jednostanowiskowy garaż oraz przestronna kotłownia. W części dziennej z kolei znaleźć można duży salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym, toaletę oraz łazienkę z wanną. W strefie nocnej do dyspozycji oddajemy trzy pokoje sypialniane. Największy z nich posiada osobna garderobę. Każde pomieszczenie jest dobrze oświetlone. Innowacyjna elewacja podkreśla nowoczesny charakter projektu, a czterospadowy dach prezentuje się niezwykle efektownie. 

Kolejną naszą propozycją domu parterowego jest projekt PJK Ka91 T CE (DOM GW1-95). To projekt tradycyjnego domu, który pomieści czteroosobową rodzinę. Podobnie jak poprzedni projekt, dom ten podzielony jest na trzy strefy. Ciekawym rozwiązaniem tego projektu jest umieszczenie obok kuchni funkcjonalnej spiżarki. Dwuspadowy dach pięknie komponuje się z prostokątną bryłą budynku, a jasna elewacja wraz z drewnianą stolarką okienno-drzwiową idealnie współgra z brązowym odcieniem dachówki. 

Ostatnią nowością projektową w naszej ofercie jest projekt PWD BW-52 bez garażu CE (DOM PW2-91). Nasza najnowsza propozycja to budynek jednorodzinny, wolnostojący, parterowy, bez podpiwniczenia, z możliwością częściowego wykorzytania poddasza na dodatkowy pokój. Oprócz tego dom podzielona trzy strefy (podobnie, jak w poprzednich projektach). Atrakcyjnym elementem projektu jest przestronny taras, znajdujący się z tyłu budynku. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Październik 1, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty