Start Arrow Projekty domówArrow Domy piętrowe z płaskim dachem…

Domy piętrowe z płaskim dachem…

Domy piętrowe z płaskim dachem dedykowane są osobom, które poszukują nowoczesnych i funkcjonalnych projektów, jednak ogranicza ich wielkość działki. Domy te doskonale sprawdzą się na działkach o nieregularnych kształtach i małej powierzchni. W naszej kolekcji nowoczesnych domów piętrowych z płaskim dachem pojawiło się kilka atrakcyjnych nowości. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt DZW Otwarty 1 CE (DOM DW2-41) to innowacyjny dom piętrowy, z płaskim dachem i dużym garażem dwustanowiskowym. Nowoczesną stylistykę projektu podkreślają materiały wykończeniowe, takie jak: drewno czy beton, ale także liczne przeszklenia i szklane balustrady. Dom ten został podzielony na dwie strefy: dzienną i nocną. Dedykowany jest czteroosobowej rodzinie. Na parterze zaprojektowano część dzienną, w skład której wchodzą: salon, jadalnia, przestronna kuchnia z wyspą i spiżarnią, pokój gościnny oraz łazienka, usytuowana w centralnej części domu. Charakterystycznym elementem wnętrza jest narożna dwupoziomowa jadalnia, posiadająca liczne przeszklenia. Z kolei na piętrze mieszczą się: trzy sypialnie, strefa rekreacyjna dla dzieci, dwie łazienki, pralnia oraz garderoba. DZW Otwarty 1 CE to projekt energooszczędnego domu, który spełni oczekiwania nowoczesnej rodziny. 

Kolejnym, ciekawym projektem domu piętrowego, z płaskim dachem jest projekt PJK Ka45 CE (DOM GW1-56). Prosta bryła budynku została podkreślona drewnianymi palisadami pomiędzy balkonami. Z kolei murowana konstrukcja projektu gwarantuje trwałość i wytrzymałość na lata. Projekt ten przewiduje dwustanowiskowy garaż oraz przestronny taras. W centralnej części strefy dziennej znajdziemy przestronny salon z otwartą kuchnią i spiżarnią. Na tej samej kondygnacji mieści się także gabinet i toaleta dla gości. Dom ten będzie idealnym rozwiązaniem dla dużych rodzin, ze względu na to, że na jego powierzchni znajduje się dodatkowe mieszkanie z kuchnią, z łazienką i z sypialnią. Na piętrze natomiast ulokowano: trzy sypialnie, wyposażone w garderoby, dwie łazienki i pralnię. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 25, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty