Start Arrow Projekty domówArrow Domy w stylu dworkowym. Nowości projektowe…

Domy w stylu dworkowym. Nowości projektowe…

Domy w stylu dworkowym inspirowane są dworami szlacheckimi. Regularna bryła i symetryczne kształty budynku wpływają na atrakcyjność każdego projektu. Na szczególną uwagę zasługuje strefa wejściowa domu w stylu dworkowym. Ozdobne kolumny, wspierające zadaszenie oraz ganek bądź weranda to charakterystyczne elementy dworku. Dach – najczęściej kopertowy – prezentuje się niezwykle efektownie, dodając projektowi szyku i elegancji. W naszej ofercie pojawiło się kilka nowości projektowych. Sprawdź je, koniecznie!

Jako pierwszy na liście naszych nowości pojawił się projekt MT Brawo CE (DOM ST5-10). To klasyczny dom parterowy w stylu dworkowym, bez garażu, z użytkowym poddaszem. Prosta bryła budynku, o regularnych kształtach, pokryta została dachem kopertowym. Na parterze, po prawej stronie od wejścia, mieści się kuchnia z jadalnią oraz dwoma niewielkimi pomieszczeniami gospodarczymi. Jedno z nich można zaadaptować na praktyczną spiżarnię. Dalej przechodzimy do przestronnego salonu z klimatycznym kominkiem. Na tej samej kondygnacji mieszczą się również dwa dodatkowe pokoje oraz niewielka toaleta. Na poddaszu natomiast znajduje się część prywatna, dedykowana gospodarzom. Znaleźć w niej można: trzy sypialnie, dużą łazienkę z wanną oraz pomieszczenie gospodarcze. 

Kolejną naszą propozycją domu w stylu dworkowym jest projekt MT Szafran CE (DOM ST3-27). To dom parterowy, z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowy garażem. Kopertowy dach i kolumny, akcentujące strefę wejściową, są charakterystycznymi elementami stylu dworkowego. Jasna elewacja budynku pięknie komponuje się z czerwoną dachówką. Przestronny pokój dzienny z kominkiem, obok którego mieści się zamknięta kuchnia, tworzą część dzienną. Na tej samej kondygnacji mieści się także nieduża toaleta. Obok jednostanowiskowego garażu znajduje się także kotłownia. Na piętrze z kolei zaprojektowano trzy przestronne i wygodne sypialnie oraz dużą łazienkę z wanną. 

Naszą ostatnią propozycją jest projekt MT Klon CE (DOM ST7-40). To jednorodzinny dom, z użytkowym poddaszem oraz dwustanowiskowym garażem. Ciekawym elementem projektu, który dodaje mu niezwykłej elegancji, jest francuski balkon, znajdujący się nad wejściem. Jasna elewacja budynku, wykończona kamiennymi detalami współgra z czerwoną dachówką kopertowego dachu. Na parterze zaprojektowano: kuchnię, spiżarnię, garderobę, łazienkę z niedużą wanną, przestronny salon z kominkiem oraz sypialnie. Dwustanowiskowy garaż, obok którego mieści się kotłownia i pomieszczenie gospodarcze, to duży atut projektu. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 13, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów