Start Arrow Projekty domówArrow Domy z dachem dwuspadowym. Nowości projektowe!

Domy z dachem dwuspadowym. Nowości projektowe!

Domy z dachem dwuspadowym to najczęściej wybierane projekty wśród naszych klientów. Prosta konstrukcja dachu gwarantuje niskie koszty realizacji projektu. Dodatkowo domy te są funkcjonalne, a ich estetyka jest ponadczasowa. Warto dodać, że domy z dachem dwuspadowym są idealnym rozwiązaniem dla naszego klimatu, ze względu na częste opady deszczu bądź śniegu. Konstrukcja dwuspadowego dachu sprawia, ze woda deszczowa oraz śnieg osuwają się bez najmniejszych problemów. W naszej rozbudowanej kolekcji projektów domów z dachem dwuspadowym pojawiło się kilka atrakcyjnych projektów godnych uwagi. Zachęcamy do zapoznania się z nowościami projektowymi, dostępnymi w naszej ofercie!

Projekt AN Dominik Rex CE (DOM AO11-59) to nasza absolutna nowość wśród domów z dwuspadowym dachem! Dom ten charakteryzuje się zwartą bryłą i funkcjonalnym układem poszczególnych pomieszczeń. Posiada użytkowe poddasze oraz jednostanowiskowy garaż. Na parterze ulokowano dwie strefy: dzienną oraz gospodarczą. W części dziennej mieszczą się: wiatrołap, otwarta kuchnia ze spiżarnią, salon z jadalnią, gabinet i nieduża łazienka, dedykowana gościom. W części gospodarczej natomiast znajduje się wcześniej wspomniany garaż oraz kotłownia. Poddasze z kolei zaprojektowano z myślą o domownikach. To tam znaleźć można strefę nocną, w której mieszczą się aż cztery sypialnie, ogólnodostępna garderoba oraz przestronna łazienka z wanną i z prysznicem. Całość poddasza uzupełnia praktyczna pralnia. Projekt AN Dominik Rex CE utrzymany jest w nowoczesnej stylistyce. Jasna elewacja budynku wzbogacona została o drewnianą stolarkę okienno-drzwiową oraz betonowe detale. 

Kolejnym, ciekawym projektem wśród naszych nowości jest projekt ED E-203a CE (DOM ED2-66). Dom ten, podobnie jak poprzedni projekt, posiada poddasze użytkowe, a także garaż, jednak jest on nieco przestronniejszy. Biała elewacja budynku uzupełniona została o okładzinę klinkierową, naturalne drewno oraz drewnianą stolarkę okienno-drzwiową. Na parterze mieści się bardzo duża część dzienna, w skład której wchodzą: otwarta kuchnia ze spiżarnią, salon z jadalnią, nieduża łazienka z prysznicem oraz dodatkowy pokój, który może być idealnym miejscem do pracy bądź sypialnią dla gości. Warto dodać, że z pokoju dziennego można wyjść bezpośrednio na taras. Pomieszczenie gospodarcze i garaż wydzielają strefę techniczną. Na poddaszu z kolei zaprojektowano: trzy sypialnie (jedna z nich ma własną garderobę oraz łazienkę), ogólnodostępną łazienkę i garderobę oraz pomieszczenie gospodarcze. Co ciekawe, największa sypialnia posiada także wyjście na taras. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 29, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty