Start Arrow Projekty domówArrow Domy z dwuspadowym dachem…

Domy z dwuspadowym dachem…

Domy z dwuspadowym dachem to najczęściej wybierane projekty domów wśród naszych klientów. Ich nieskomplikowana forma i tradycyjny wygląd sprawiają, że są one bardzo popularne. W naszej rozbudowanej kolekcji domów jednorodzinnych, pojawiło się kilka atrakcyjnych projektów domów z dwuspadowym dachem. Sprawdź i przekonaj się sam!

Na szczególną uwagę zasługuje projekt ED E-256 CE (DOM ED2-63). To nasza nowość 2020 roku! Dom ten posiada poddasze użytkowe, które można zaadaptować na dodatkowe pokoje. Pełny program funkcjonalny domu przewidziany jest dla dużej rodziny. Co ciekawe, trakt domu jest wąski, co pozwala na budowę tego projektu na mniejszych działkach. Dom charakteryzuje się zwartą bryłą i prostą konstrukcją. Projekt przewiduje jednostanowiskowy garaż. Na parterze mieści się strefa wspólna, która zajmuje jedną przestrzeń. To w niej mieści się kuchnia ze spiżarnią, połączona z jadalnią. Salon stanowi osobne pomieszczenie, które oddzielają schody na piętro. Na tej samej kondygnacji mieści się dodatkowe pomieszczenie, które może być pokojem gościnnym lub idealnym miejscem do pracy. Oprócz tego pokoju na parterze znaleźć można: łazienkę z kabiną prysznicową, pralnię, pomieszczenie gospodarcze oraz wspomniany wcześniej garaż. Jasna elewacja budynku, wzbogacona o kamienne i drewniane elementy, prezentuje się niezwykle efektownie i nowocześnie. 

Z kolei projekt ATK TK10 CE (DOM AK1-98) to dom jednorodzinny, z poddaszem użytkowym, idealny dla cztero- bądź pięcioosobowej rodziny. Z pewnością dedykowany jest miłośnikom tradycyjnych rozwiązań architektonicznych. Nieskomplikowana bryła budynku i stonowana kolorystyka elewacji, prezentuje się bardzo klasycznie. Na parterze mieści się salon z kominkiem, który połączony jest z jadalnią. Ciekawym rozwiązaniem, zastosowanym przez architektów jest atrakcyjne przeszklenie pomiędzy salonem a jadalnią. Dodatkowo jadalnia posiada bezpośrednie wyjście na ogród. Na poddaszu natomiast mieszczą się: trzy, wygodne sypialnie i łazienka. 

Ostatnią naszą propozycją wśród projektów domów z dachem dwuspadowym jest projekt ATK TK 10 G1 CE (DOM AK1-99). To, podobnie, jak poprzedni projekt, dom jednorodzinny dedykowany cztero- bądź pięcioosobowej rodzinie. Na parterze mieści się zamknięta kuchnia, salon z przytulnym kominkiem, dodatkowo połączony z jadalnią oraz łazienka z kabiną prysznicową. Dodatkowe pomieszczenie na tej samej kondygnacji, z pewnością będzie idealnym miejscem, gdzie będzie można ulokować gości. Na piętrze z kolei mamy do dyspozycji cztery, duże sypialnie, pojemną garderobę oraz łazienkę z wanną. Jasna elewacja budynku została wzbogacona o drewniane elementy. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


styczeń 22, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty