Start Arrow Projekty domówArrow Domy z poddaszem użytkowym i dwuspadowym dachem…

Domy z poddaszem użytkowym i dwuspadowym dachem…

Domy z poddaszem użytkowym i dwuspadowym dachem to projekty dedykowane tym, którzy cenią sobie proste rozwiązania architektoniczne i nieskomplikowane konstrukcje budynków. Wybór takiego projektu gwarantuje szybką i tanią realizację projektu. Jeśli jesteś zwolennikiem prostych form architektonicznych, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt ARN Lungo 4 CE (DOM RS2-37) to mały dom energooszczędny, który idealnie sprawdzi się na wąskiej działce. Mimo swych niewielkich rozmiarów, projekt ten gwarantuje funkcjonalny układ pomieszczeń. Jasna elewacja budynku, wzbogacona o drewniane detale, sprawia, że dom ten prezentuje się elegancko i przytulnie. Dzięki dobrze zorganizowanej przestrzeni, dom jest wygodny w użytkowaniu. Na parterze mieści się strefa dzienna. W jej skład wchodzą: otwarta kuchnia, salon z klimatycznym kominkiem, jadalnia, toaleta i pokój gościnny. Na poddaszu natomiast ulokowano: sypialnię z garderobą, dwa, komfortowe pokoje oraz przestronną łazienkę. Projekt przewiduje także wiatę na samochód. Dzięki prostej formie i konstrukcji dom ten jest tani i łatwy w budowie. Zastosowane w nim rozwiązania energooszczędne, zapewnią natomiast niskie koszty jego eksploatacji. 

Innym, wyjątkowym projektem domu z poddaszem użytkowym i dwuspadowym dachem jest projekt HP Taylor F CE (DOM HP1-72). To nowoczesny i tani w budowie dom dla czteroosobowej rodziny. Ciekawy design projektu zwraca uwagę, wpisując się w gusta wymagających klientów. Na parterze ulokowano część dzienną, w skład której wchodzą: salon z jadalnią, kuchnia, łazienka i gabinet. Na tej samej kondygnacji mieszczą się także: pomieszczenie gospodarcze oraz kotłownia. Na poddaszu natomiast mieści się strefa nocna. To tam znaleźć można: trzy sypialnie oraz łazienkę. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 25, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty