Pomoc w doborze okien do domu pasywnego

PYTANIE:

Dzień dobry.

Proszę o pomoc w doborze odpowiednich okiem do nowo budowanego domu pasywnego.

ODPOWIADA:
doradca firmy Oknoplast

Dzień dobry.

Dziękujemy za przesłane zapytanie. System Winergetic Premium to autorskie rozwiązanie OKNOPLAST z zastrzeżonym kształtem skrzydła i opracowaną specjalnie dla OKNOPLAST ramą z dodatkowym żebrowaniem pod mocowanie zawiasów okiennych, dedykowane do domów pasywnych i energooszczędnych. Jest to 7 komorowy profil w klasie A. Winergetic Premium Passive dodatkowo posiada innowacyjne wzmocnienie termiczne SpaceBlock, okno spełnia wymogi budynku pasywnego – posiada parametry potwierdzone certyfikatem renomowanego instytutu IFT Rosenheim, w opcji można je wyposażyć w trzykomorowy pakiet szybowy o Ug=0,3.

W związku z tym, iż centrala OKNOPLAST nie wykonuje wycen, w celu uzyskania bezpłatnej wyceny (cena zależy od systemu okiennego, wielkości, koloru i wyposażenia) oraz szczegółowych informacji na temat naszych produktów, a także rozwiązań zapraszamy serdecznie do najbliższego salonu partnerskiego http://oknoplast.com.pl/kontakt

Na powyższej stronie znajdzie Pan adresy i kontakty wszystkich naszych partnerów handlowych. Bardzo prosimy o skontaktowanie się z salonem najbardziej odpowiadającym Panu geograficznie. Oczywiście nasz partner handlowy poinformuje Pana również o możliwości umówienia się na pomiar.

Pozdrawiamy,

OKNOPLAST Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie odpowiedzi Doradcy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *