Najlepsze okna dachowe

PYTANIE:

Jakie będą najlepsze okna dachowe?

ODPOWIADA:
doradca firmy FAKRO Sp. Z O.o.:

Okna dachowe FAKRO to produkt o wysokiej jakości wytwarzany z najlepszych surowców, w oparciu o najnowsze technologie, gwarantujące trwałość, bezpieczeństwo, funkcjonalność i bardzo dobre parametry termoizolacyjne. Do produkcji wykorzystywane jest najwyższej jakości drewno sosnowe, klejone warstwowo, impregnowane próżniowo i dwukrotnie malowane. Drewno osłonięte jest z zewnątrz profilami z blachy aluminiowej powlekanej poliestrem, odpornym na działanie czynników atmosferycznych i promieni słonecznych UV. Szyby zespolone stosowane w oknach FAKRO posiadają bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Współczynnik przenikania ciepła (U) dla szyby wynosi 1,1 , na wewnętrzną stronę szyby nałożona jest warstwa niskoemisyjna.

Aby ograniczyć zjawisko kondensacji pary wodnej w oknach montowane są nawiewniki. Zapewniają one stały dopływ świeżego powietrza przy szczelnie zamkniętym oknie co poprawia wymianę powietrza i obniża koszty ogrzewania. Ich konstrukcja zapewnia dobrą izolacyjność akustyczną. Umieszczenie nawiewnika w górnej części ościeżnicy pozwala uzyskać do 6% większą powierzchnię przeszklenia niż w oknach konkurencji.

Klamka umieszczona w dolnej części okna zapewnia jest łatwą obsługę niezależnie do wysokości montażu. Konstrukcja klamki umożliwia trójstopniowe ryglowanie, co daje możliwość mikrouchylenia okna.

Funkcjonalne okucia zastosowane w oknach dachowych FAKRO zapewniają ich łatwą obsługę. Zawias umożliwia pozostawienie skrzydła w pozycji uchylenia oraz jego obrót o 180 stopni. Dzięki zasuwce ryglującej możemy zablokować uchylone lub obrócone skrzydło okienne. Kątowniki montażowe umożliwiają montaż okna w połaci dachu zarówno na krokwiach jak i na łatach.

Uniwersalny system montażu daje możliwość wyboru jednej z trzech głębokości montażu okna w połaci dachu N (+3 cm), V (+0 cm), J (-3 cm).

Zobacz wszystkie odpowiedzi Doradcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *