Start Arrow Wiadomości Arrow Dozowniki na mydło w płynie – praktyczne i eleganckie

Dozowniki na mydło w płynie – praktyczne i eleganckie

Mycie rąk to taka prozaiczna i banalna czynność. Rzeczywiście tak jest – po prostu bierzemy mydło i myjemy ręce. Niestety często po myciu pozostają niezbyt estetyczne ślady na umywalce lub wannie, gdzie szybko mogą rozwijać się bakterie. Jest na to prosta rada – praktyczne, a zarazem eleganckie dozowniki na mydło w płynie. Ich podstawowymi zaletami są: wygoda używania i walory higieniczne.

Kolekcja Colorado, fot. Galicja

Kolekcja Colorado, fot. Galicja

Dozowniki idealnie odmierzają określoną ilość mydła i zapobiegają jego skapywaniu, dzięki czemu łatwiej utrzymać czystość w łazience, a co za tym idzie nie pozwalają na rozwój niebezpiecznych dla naszego zdrowia drobnoustrojów. Pomoc w zachowaniu najwyższych standardów higieny, to jednak nie jedyna zaleta dozowników.

Dla wielu osób najważniejsze okażą się ich walory estetyczne. Nie bez przyczyny wraz z mydelniczkami i kubkami, zalicza się je do łazienkowej biżuterii. Oprócz tego, że są niezwykle funkcjonalne potrafią wspaniale uzupełniać wystrój łazienki. Odpowiednio dobrane pomogą stworzyć spójną całość i podkreślić indywidualny styl naszej łazienki. Delikatne, zaokrąglone, pełne elegancji kształty sprawią, że umywalka czy wanna uzyskają niepowtarzalny blask. Jeśli potrzebujemy dodatkowej dawki energii w naszej łazience sprawdzą się dozowniki o wyrazistych, zdecydowanych barwach i nowoczesnych formach z linii Silvia, Colorado czy Lineo.

Kolekcja Silvia, fot. Galicja

Kolekcja Silvia, fot. Galicja

Natomiast jeśli łazienka jest dla nas przede wszystkim miejscem relaksu i wytchnienia, warto zastanowić się nad wyborem tych o klasycznych wzorach i stonowanych kolorach z linii Arte lub Vulcano. Ciekawym produktem są także dozowniki z gąbką, które mogą sprawdzić się nie tylko w łazience, ale także w kuchni.

Szeroka gama dozowników w ofercie Galicji sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Warto podkreślić, że ceramika, z której są wykonane jest trwała i przyjemna w dotyku.

Dozownik Colorado

Dozownik Colorado

Dozownik Lineo

Dozownik Lineo

Dozownik Vulcano

Dozownik Vulcano

Dozownik Silvia

Dozownik Silvia

Dozownik Silvia z gąbką

Dozownik Silvia z gąbką

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Styczeń 9, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty