Start Arrow Wiadomości Arrow Drewniane panele elewacyjne

Drewniane panele elewacyjne

Drewniane elewacje zachwycają urokiem i dodają budynkom wiele sznytu. Ciekawym i sprawdzonym rozwiązaniem są panele SMART SIDE wykonane z wiór drewna osikowego. Produkt jest powszechnie stosowany w Ameryce, a od paru lat też w Europie Zachodniej. Estetyczny wygląd paneli, szybki i łatwy montaż sprawiają, że każdy budynek zyskuje oryginalny wygląd.

Panele SMART SIDE firmy DLH Poland to płyty drewnopochodne o ukierunkowanych osikowych wiórach płaskich, które stanowią rewolucyjny krok w kierunku budownictwa drewnianego. Panele są zabezpieczone fabrycznie farbą podkładową. Przed lub natychmiast po zamontowaniu na budynku wymagają pomalowania farbą nawierzchniową w dowolnym kolorze według upodobań i gustów.

Elewacje tworzone z wykorzystaniem takich płyt są ekologiczne, energooszczędne i szybkie w budowie. Płyty SMART SIDE są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, stanowią zabezpieczenie ścian zewnętrznych przed przenikaniem wiatru czy wody i nie kruszeją pod wpływem bardzo wysokich lub niskich temperatur. Są także zabezpieczone specjalnymi środkami konserwującymi, które dodatkowo chronią przed rozkładem czy atakami insektów. Dzięki zastosowaniu SMART SIDE poprawia się także izolacyjność dźwiękowa budynku. Potwierdzeniem doskonałych właściwości wytrzymałościowych produktu jest gwarancja producenta, obejmująca okres 5 lat.

(SMART SIDE na elewacji domu w stylu tradycyjnym. fot. DLH Poland)

Płyta SMART SIDE 11mm x 2440 x 1220mm 49 zł/m2 brutto
Importer: DLH Poland www.dlh.pl

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (495)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Sierpień 1, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty