Start Arrow WnętrzaArrowKuchniaArrow Drobne akcesoria kuchenne… Jak je uporządkować i mieć pod ręką?

Drobne akcesoria kuchenne… Jak je uporządkować i mieć pod ręką?

Porządek w szufladach i szafkach kuchennych to z pewnością zmora każdej Pani Domu… Bałagan i ciągłe szukanie potrzebnych drobiazgów kuchennych to codzienność. Jak więc sobie z tym poradzić i mieć niezbędne akcesoria pod ręką? Oto kilka wskazówek…

Gdzie schować drobiazgi? 

Drobne akcesoria kuchenne, takie jak: sztućce, trzepaczki, chochle powinny mieć swoje stałe miejsce. Najlepiej umieścić je pod blatem. W sprzedaży są dostępne różne moduły podblatowe, które idealnie pomieszczą niezbędne drobiazgi kuchenne. To Ty decydujesz, ile poziomów koszy potrzebujesz. Płynne wysuwanie szuflad, w których umieszczone są wkłady, gwarantuje gładki ruch, niezależnie od obciążenia. Wszystkie przedmioty utrzymane są więc w jednym miejscu. 

Wkłady na talerze

Jeśli już drobiazgi mają swoje miejsce, warto pomyśleć o talerzach… Zazwyczaj przechowujemy je piętrowo w wiszących szafkach. To z pewnością utrudnia ich wyciąganie. Jak więc sobie z tym poradzić? Z pomocą przychodzą specjalne wkłady na talerze, które zatrzymują wodę, spływającą po nich po umyciu. Dno szuflady posiada specjalne zabezpieczenie przed zawilgoceniem. 

Przechowywanie poza szafkami…

Porządkując akcesoria kuchenne, warto wykorzystać także przestrzeń poza szafkami. Modnym i funkcjonalnym rozwiązaniem są relingi. Te specjalne drążki z haczykami stanowią, które ciekawy element wyposażenia kuchni. To właśnie na nich możesz powiesić ulubione kubki czy chochelki. 

Marzysz o domowej spiżarni i nie wiesz, w czym przechowywać żywność? Oto kilka wskazówek: Powiększ swoją kuchnię o spiżarnię i sprawdź, w czym przechowywać żywność….

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Luty 14, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty