Start Arrow Wiadomości Arrow Drzwi idealne do pastelowych wnętrz

Drzwi idealne do pastelowych wnętrz

Do wnętrz, w których dominują pudrowe róże, odcienie wanilii czy delikatne beże idealnie pasować będą nowe, kremowe drzwi Kameduł polskiego producenta drzwi drewnianych – firmy CAL.

Kremowe drzwi Kameduł łączą w sobie nowoczesne wzornictwo z subtelną i ciepłą kolorystyką. Ich wyróżnikiem jest dziesięć podłużnych otworów, które – w zależności od preferencji kupującego – wypełnione mogą być półprzezroczystym szkłem chinchila lub drewnianą wstawką. Sączące się przez przeszklenia światło jest bardzo delikatne i wprowadza nastrojowy klimat. Skrzydło w wersji z drewnianymi wstawkami świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach wymagających większej dozy intymności.
100% drewna w drzwiach

Kameduł cechuje solidna konstrukcja i wysokiej klasy wykończenie. Drzwi wyprodukowane zostały w Polsce z litego, krajowego drewna dębowego. Na ich konstrukcję składają się klejone warstwowo, obłogowane ramiaki, a zewnętrzną warstwę skrzydła stanowi naturalny, dębowy fornir. Wykończenie z palety kolorów Sopur pozwala osiągnąć efekt pokrycia drzwi kryjącym kolorem przy zachowaniu widocznego rysunku słojów drewna. Poza pastelowymi odcieniami, drzwi dostępne są także w tradycyjnych brązach. Drzwi Kameduł zostały ręcznie kompletowane – daje to gwarancję otrzymania najwyższej jakości, dokładnie sprawdzonego produktu.

W komplecie ze skrzydłem producent oferuje zestaw zawiasów regulowanych w trzech płaszczyznach. Ponadto drzwi wyposażone są w standardzie w szczelinę wentylacyjną oraz cichy zamek magnetyczny, który ułatwia domykanie drzwi.

  • Model: Kameduł
  • Typ: drzwi wewnętrzne
  • Producent: Zakład stolarki Budowlanej CAL
  • Kolekcja: Nowoczesna
  • Cena: 1894,20 PLN brutto (cena skrzydła bez ościeżnicy)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 6, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty