Start Arrow Budowa domuArrow Drzwi Wewnętrzne – jakie są modne?

Drzwi Wewnętrzne – jakie są modne?

Drzwi wewnętrzne stanowią ważny element aranżacji wnętrza. Komponować powinny się nie tylko z podłogą czy stolarką okienną, ale również ze stylem, w jakim urządzony jest nasz dom czy mieszkanie. Jakie drzwi wewnętrzne są modne w tym sezonie?

Prostota, minimalizm i oszczędność detali – taki jest nowoczesny trend w architekturze, którym podporządkowana staje się budowa domów czy nowoczesnych bloków. Minimalizm coraz powszechniej wchodzi również do wnętrza, przejawiając się w głównie w geometrii kształtów, prostocie formy, minimalizmie dodatków i dekoracji.

Aby jednak wystrój wnętrza nieco ocieplić i nadać mu bardziej przytulny charakter, obok takich materiałów jak szkło czy stal – znamienników nowoczesnego stylu – coraz częściej występuje szlachetne drewno.

Geometria, prostota i ekologia – tak scharakteryzować można nowoczesne drzwi wewnętrzne, które w ostatnim czasie pojawiły się na rynku. Zobaczmy wybrane modele:

Elegancka geometria kształtów

Elegancki klimat wnętrza najprościej stworzyć używając spójnych rozwiązań aranżacyjnych. Takie harmonijne kompozycje sprawdzą się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych pomieszczeniach.

Prezentowane niżej drzwi wewnętrzne stworzone zostały z myślą o miłośnikach ładu i subtelności. Bezpretensjonalne wzornictwo oraz prostota formy spotykają się w nich z wysoką jakością materiałów. Naturalna, odwzorowująca oryginalny rysunek drewna faktura czyni produkt atrakcyjny pod względem designu, a zarazem uniwersalny.

Drzwi wewnętrzne DOLCE
Producent: INVADO
ceny drzwi: 255 zł netto

Następna »

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Promocja

    Kinkiet Amelia White

  • Promocja

    Lampa podłogowa Rosa White

  • Poszewka na poduszkę Zippo Blue

  • Oprawa podłogowa ze ściemniaczem TULMIS

  • Lampa podłogowa Trójnóg Ocean Czerwieni

  • Lampa sufitowa / plafon Galaxy 1645

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: budowa domu