Start Arrow Wiadomości Arrow Dwa nowe niestandardowe warianty obszaru mycia w serii Happy D.2 Plus

Dwa nowe niestandardowe warianty obszaru mycia w serii Happy D.2 Plus

Happy D.2 Plus oferuje dwie nowe wersje aranżacji przestrzeni mycia jako kontynuację idei eleganckich, wyrazistych kolekcji. C-shaped jest dostępny z ceramiczną, błyszczącą białą krawędzią zewnętrzną w połączeniu z szafką podumywalkową lub metalową konsolą w chromie. C-bonded ma teraz nową, zaokrągloną krawędź zewnętrzną w tym samym kolorze co szafka pod umywalkę lub pasującą do metalowej konsoli w kolorze czarny mat.

W każdym przypadku mamy do czynienia z umywalkami z wąską, typową płaską krawędzią i harmonijnie zintegrowaną półką na baterię. Umywalki są dostępne w trzech szerokościach (575, 775 i 975 mm). Biała akrylowa osłona ukrywa armaturę pod umywalką, gwarantując idealną estetykę.

Metalowe konsole o regulowanej wysokości ze zintegrowanym wieszakiem na ręczniki są dostępne opcjonalnie z półką lub wbudowaną szufladą.

Kolejną opcją jest siedzisko (szerokość 625 mm) ze zintegrowaną szufladą, którą można dodać jako praktyczne przedłużenie konsoli po lewej lub prawej stronie. Duravit oferuje również poduszkę w kolorze szarym, wykonaną z tkaniny nadającej się do wilgotnych pomieszczeń.

Wiszące szafki podumywalkowe z dwiema szufladami oferują dodatkowe miejsce do przechowywania. Są one dostępne w jedenastu wykończeniach powierzchni, można wybierać między luksusowym drewnem lub matowymi powierzchniami w jasnych lub ciemnych odcieniach. Wersja Grafit super mat jest również wyposażona w powłokę chroniącą przed odciskami palców. Opcjonalnie dostępny jest również wysokiej klasy organizer wewnętrzny w kolorze Klonu lub Orzecha.

Nowe warianty obszaru mycia można idealnie łączyć ze wszystkimi elementami z serii Happy D.2 i Happy D.2 Plus, zapewniając spójny design wszystkich elementów w łazience. Happy D.2 Plus oferuje spójną koncepcję kolorystyczną z toaletami i bidetami w kolorze antracytowym, a także wanny z bezszwowymi obudowami w grafitowym supermacie – idealnie harmonizując z czarną metalową konsolą i ciemnymi powierzchniami mebli.

Duravit

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Sierpień 8, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty