Start Arrow Wiadomości Arrow Dyskretne sprzątanie – system centralnego odkurzania Vacu USM

Dyskretne sprzątanie – system centralnego odkurzania Vacu USM

System centralnego odkurzania to rozwiązanie skierowane do wymagających odbiorów. VacuUSM stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego odkurzacza. Dzięki niemu sprzątanie przebiega ciszej i sprawniej, co przekłada się na komfort gości hotelowych.

Punkt gastronomiczny

Działanie odkurzacza centralnego polega na tym, że wciągane powietrze nie jest wydmuchiwane w sprzątanym pomieszczeniu. Już oczyszczone jest odprowadzane na zewnątrz budynku. W związku z tym na tapicerce, zasłonach czy wykładzinie osadza się zdecydowanie mniej kurzu niż podczas tradycyjnego sprzątania. Poza tym odkurzanie przy użyciu systemu centralnego odkurzania Vacu USM zajmuje zdecydowanie mniej czasu niż przy zastosowaniu zwykłego odkurzacza. Co więcej, oprócz standardowego wykorzystania systemu, za jego pomocą można usuwać popiół z kominka czy gruz po remontach.

Dodatkowo zastosowanie dedykowanych, bardzo wydajnych jednostek centralnych powoduje, iż odkurzacz centralny ma więcej mocy niż przenośny. Dzięki temu sprzątanie jest szybsze i wydajniejsze. Obsługa sprzętu jest bardzo prosta – wystarczy jedynie podłączyć rurę do specjalnych otworów zamontowanych w ścianie, tzw. gniazd ssących. Dodatkowo nie bez znaczenia jest fakt, że znika problem dźwigania ciężkiego sprzętu. Takie rozwiązanie z pewnością doceni personel sprzątający.

W hotelu czy restauracji sprzątanie to częsty problem logistyczny. Czasem trzeba posprzątać w nocy, po wyjeździe grupy, a czasem wcześnie rano. Nie chcąc zakłócać komfortu gości wystarczy skorzystać z systemu centralnego odkurzania, który gwarantuje znaczną redukcję hałasu – mówi Grzegorz Kosylak, ekspert firmy UST – M.

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


listopad 19, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: domy inteligentne