Start Arrow Wiadomości Arrow Dyskretny odpływ – ruszty plate TECEdrainline do wypełniania płytkami ceramicznymi

Dyskretny odpływ – ruszty plate TECEdrainline do wypełniania płytkami ceramicznymi

Ze stali nierdzewnej, szklane, do wypełniania kamieniem – szeroki wybór odwodnień liniowych TECEdrainline gwarantuje nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni prysznicowej. Ofertę uzupełniają rozwiązania typu plate, czyli ruszty do wklejania płytek ceramicznych, które idealnie dopasowują się do posadzki i pozwalają na ukrycie odpływu.

Dyskretny i elegancki

TECEdrainline to modułowy system odwodnień liniowych, którego dyskretna elegancja zachwyci miłośników ciekawych rozwiązań. W jego skład wchodzą także: rynny, kolana odpływowe z syfonami oraz niezbędne akcesoria. Dzięki zastosowaniu rusztu plate możliwe jest ukrycie odpływu prysznica pod warstwą płytek ceramicznych. W efekcie w posadzce widoczna pozostaje tylko wąska szczelina. Ruszt plate występuje także w wersji kątowej.

TECEdrainline do płytek ceramicznych

TECEdrainline do płytek ceramicznych

Sprawdzony system

Bezspoinowy korpus rynny wykonany został ze stali nierdzewnej i zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić użytkownikowi jego łatwe czyszczenie. Bezpieczeństwo użytkowania instalacji gwarantuje Seal System, certyfikowany przez niezależny niemiecki instytut badawczy. Wykorzystanie dwustopniowego syfonu membranowego skutecznie blokuje przedostawanie się nieprzyjemnych zapachów. Zastosowana membrana nie tylko zapobiega parowaniu wody, ale także jest zaporą dla piany oraz insektów.

Dostępne długości rynny: 700, 800, 900, 1000, 1200, 1500 mm.

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 23, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty