Start Arrow Wiadomości Arrow Ekspresowa naprawa ścian

Ekspresowa naprawa ścian

Przybrudzone ściany wewnętrzne często są powodem, dla którego podejmujemy decyzję o odświeżeniu wyglądu naszego domu lub mieszkania. Przed rozpoczęciem prac malarskich warto sprawdzić, czy na ścianach nie pojawiły się rysy lub pęknięcia. Jeżeli ubytki nie są zbyt głębokie, bez problemu wypełnimy je przy pomocy akrylu Express marki Soudal.

fot. Soudal

Zmiana koloru ścian w pomieszczeniu jest stosunkowo łatwym zadaniem, nie należy jednak zapominać o odpowiednim przygotowaniu ich powierzchni. Może to oznaczać konieczność wykonania pewnych napraw, takich jak likwidacja pęknięć w tynku. Stosując akryl Express z portfolio firmy Soudal, skutecznie usuniemy niedoskonałości i uzyskamy znacznie lepszy efekt przemalowania ścian. Co istotne, akryl ten pozwoli nam na bardzo szybkie przeprowadzenie prac związanych z odświeżeniem wnętrza, ponieważ dzięki innowacyjnej formule daje się obrabiać i malować już po 10 minutach od momentu aplikacji.

Akryl Express firmy Soudal cechuje się perfekcyjną przyczepnością do większości powierzchni porowatych. Jest powszechnie wykorzystywany do maskowania rys i szpar w betonie, murze, tynku i drewnie, spoinowania płyt kartonowo-gipsowych w technologii suchej zabudowy, wypełniania szczelin przy listwach ościeżnicowych, parapetach i panelach, a także do fugowania połączeń budowlanych o niewielkiej ruchomości. Ponadto nie zawiera rozpuszczalników, jest bezwonny i całkowicie bezpieczny dla materiałów dekoracyjnych.

Z pomocą akrylu Express firmy Soudal szybko i skutecznie pozbędziemy się rys i pęknięć z powierzchni ścian, a co za tym idzie – odpowiednio przygotujemy je do malowania.

Dodane przez: BestBrandsPR

BestBrandsPR
Dodaj komentarz

Data dodania:


sierpień 22, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Nowoczesny Plafon Kantoor Gray

  • Promocja

    Mop chenille z kijem teleskopowym 120 cm

  • Kinkiet HILTON SILVER TK Lighting + gratis żar...

  • Lampa wisząca Wire White 3pł.

  • Listwa Snow 3pł. spot czarny

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: sufity i ściany wewnętrzne