Start Arrow Wiadomości Arrow Elastyczna masa szpachlowa

Elastyczna masa szpachlowa

Baumit SilverFlex jest gotową do użytku, dyspersyjną masą przeznaczoną do szpachlowania płyt styropianowych oraz wykonywania warstwy zbrojącej – zatapiania siatki w systemach ociepleń bazujących na styropianie.

Bezcementowa pasta firmy Baumit została przygotowana na bazie spoiw organicznych oraz zbrojonych włókien kevlarowych. Sztuczne włókna podnoszą wytrzymałość materiału na rozciąganie i dodatkowo zmniejszają chłonność podłoża. Warto zwrócić uwagę, że kevlarowe włókna używane są do produkcji np. kamizelek kuloodpornych.

Masa szpachlowa Baumit SilverFlex jest niezwykle elastyczna, łatwa w obróbce, można ją stosować wewnątrz i na zewnątrz budynków, zalecana jest również do renowacji ocieplonych elewacji. Gwarantuje estetyczny wygląd fasady i ochronę przed powstawaniem rys oraz pęknięć wyprawy wierzchniej.

(Masa szpachlowa, fot. Baumit)

Produkt Baumit SilverFlex nie można stosować do przyklejania styropianowych płyt termoizolacyjnych EPS, jak również do klejenia i szpachlowania termoizolacyjnych płyt ze styropianu extrudowanego XPS.

Baumit SilverFlex, op. 25 kg, cena brutto/op. 301,97 zł

Autor: Materiały producenta


Wszystkie komunikaty (6586)

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 13, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty