Start Arrow Wiadomości Arrow Elegancja w prostej formie – oświetlenie z kolekcji STRAIGHT WALL marki Nowodvorski Lighting

Elegancja w prostej formie – oświetlenie z kolekcji STRAIGHT WALL marki Nowodvorski Lighting

Współczesne elementy wykończeniowe często nawiązują swoją formą do klasycznych, prostych i eleganckich kształtów. Tak jest również w przypadku lamp z kolekcji STRAIGHT WALL. Z ich pomocą stworzymy aranżacje świetlne, które idealnie skomponują się ze wszystkimi wnętrzami, niezależnie od stylów w jakim są one utrzymane.

M jak minimalizm

Kolekcja STRAIGHT WALL  to przede wszystkim szereg możliwości aranżacyjnych. Seria składa się bowiem z aż4 modeli dostępnych w 3 różnych kolorach: białym, srebrnym oraz grafitowym. Charakterystyczną cechą linii STRAIGHT WALL jest prosta forma, która połączona z metalową oprawą pozwala na stworzenie różnorodnych kombinacji świetlnych.

W zależności od tego jaki rozmiar lampy wybierzemy, jej prostokątny kształt w zestawianiu z klasycznymi kolorami stanowić będzie harmonijnie dopełnieniestylu w jakim jest utrzymane pomieszczenie. Uniwersalność linii STRAIGHT WALL sprawia, że będzie ona doskonałympunktem oświetleniowym zarówno w przedpokoju,  jak i salonie, a nawet sypialni.

Eleganckie i subtelne lampy z kolekcji STRAIGTH WALL to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie minimalizm.Swoim geometrycznym kształtem udowadniają bowiem, że najprostsze rozwiązania często stanowią te najlepsze.

Lampa z kolekcji STRAIGTH WALL

Kolekcja STRAIGHT WALL marki Nowodvorski Lighting:

STRAIGHT WALL L (white, silver, grapithe)
Cena detaliczna: 211,56 zł brutto

STRAIGHT WALL M (white, silver, grapithe)
Cenadetaliczna: 167,28 zł brutto

STRAIGHT WALL S (white, silver, grapithe)
Cena detaliczna: 137,76 zł brutto

STRAIGHT WALL XS (white, silver, grapithe)
Cena detaliczna: 55,35 zł brutto

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

Nowodworski Sp.j.
ul. Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa
Tel +48 343449110
www.nowodvorski.com
nowodvorski@nowodvorski.com

Źródło:Nowodvorski Lighting

Nowodvorski Lighting
Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 19, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty