Start Arrow Wiadomości Arrow Elegancka czerń czy klasyczna biel? Nowy okap kominowy od Ciarko Design

Elegancka czerń czy klasyczna biel? Nowy okap kominowy od Ciarko Design

Oryginalny design, ergonomiczna forma i wyjątkowe parametry techniczne sprawiają, że Citro X, nowy model okapu kuchennego marki Ciarko Design, staje się przedmiotem pożądania wśród dostępnych na rynku urządzeń AGD. Citro X to połączenie nowoczesnego designu z klasyczną elegancją, dostępną w dwóch wariantach kolorystycznych – czerni i bieli.

Design w czterech płaszczyznach

To, co wyróżnia okap kuchenny Citro X to oryginalne wzornictwo i charakterystyczna forma szklanej obudowy w postaci czterech płaskich płaszczyzn. Zastosowanie takiego rozwiązania wpływa na komfort pracy użytkowników, co jest bezpośrednim wynikiem zwiększenia przestronności przestrzeni kuchennej. Po wyborze odpowiedniej funkcji, siłowniki gazowe unoszą szklaną taflę, co ułatwia m.in. dostęp do filtrów.

Citro X, fot. Krzysztof Malek

Citro X, fot. Krzysztof Malek

Citro X, fot. Krzysztof Malek

Wykonany z wysokiej jakości materiałów, okap Citro X wpisuje się w minimalistyczny styl wnętrza, stanowiąc jednocześnie dekoracyjny i funkcjonalny element. Połączenie oryginalnego wzornictwa i wysokiej jakości szkła podkreśla nowoczesny charakter pomieszczenia. Okap dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – eleganckiej czerni i klasycznej bieli.

Citro X – aranżacja

Funkcjonalność w zasięgu dłoni

Wyjątkowość i funkcjonalność modelu Citro X potwierdzają najlepsze parametry techniczne okapu. Zamontowany w urządzeniu silnik pozwala na oczyszczenie w ciągu jednej godziny aż 735 m3 powietrza. Pobór mocy to zaledwie 206 W, a głośność pracy nie przekracza 48 dBA. Czterostopniowy zakres prędkości umożliwia dopasowanie pracy urządzenia do aktualnie panujących warunków w kuchni. Sterowanie jest bardzo intuicyjne i odbywa się za pomocą panelu dotykowego – aby uruchomić urządzenie wystarczy dotknąć opuszkiem palca piktogramu obrazującego wybraną funkcję. Przy pomocy intuicyjnego panelu dostosujemy biegi pracy okapu i włączymy oświetlenie, a czujnik zabrudzenia filtrów poinformuje nas o konieczności ich wymiany. Z kolei funkcja TIMER pomoże zaprogramować czas pracy okapu.

Okap może pracować w 2 systemach – jako wyciąg bądź pochłaniacz. Model Citro X wyposażony jest w energooszczędne diody LED.

Cena: około 2 090 zł

Źródło:Ciarko Design

Ciarko Design
Wszystkie komunikaty (2408)

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Luty 3, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty