Start Arrow Wiadomości Arrow Elegancka forma – nowa linia kabin typu walk-in MODO NEW

Elegancka forma – nowa linia kabin typu walk-in MODO NEW

Stylowa kolekcja kabin prysznicowych MODO NEW to propozycja dla osób, które chcą podkreślić przestrzeń i nowoczesny wystrój swoich łazienek. Trzy modele typu walk-in wyróżniają się wysoką jakością oraz elegancką formą. Każdy z nich może też nabrać indywidualnego charakteru, dzięki nowej usłudze firmy Radaway, grawerze na szkle.

Kabina prysznicowa MODO NEW I

Komfort i styl

Kabiny prysznicowe MODO NEW to zupełnie nowa jakość w aranżacji łazienek. Tafle szkła połączone za pomocą eleganckich, chromowanych wsporników budują otwartą i funkcjonalną przestrzeń prysznicową. Sprzyja to stworzeniu niezwykle komfortowego miejsca do relaksu. Jeżeli nietypowy układ pomieszczenia nie pozwala na montaż wspornika do ściany, istnieje możliwość wyboru wariantu teleskopowego, mocowanego do sufitu. Modele z serii MODO NEW są idealną propozycją do nowoczesnych, przestrzennych łazienek. Mogą być montowane na brodziku lub bezpośrednio na posadzce. Montaż z pominięciem brodzika zapewnia wygodny, bezprogowy dostęp do przestrzeni kąpielowej, który jest polecany szczególnie osobom starszym i mających problem z poruszaniem się.

Kabina prysznicowa MODO NEW II

Bezpieczne i odporne na uszkodzenia

Kolekcja Modo New składa się z trzech eleganckich modeli. Modo New I to typ dedykowany do dużych salonów kąpielowych, w których otwarta z obu stron kabina znajduje się w centralnym punkcie pomieszczenia. Natomiast Modo New II i III przeznaczone są do montażu narożnego. Gwarancją bezpieczeństwa i stabilności kabin są chromowane wsporniki stabilizujące konstrukcję oraz hartowane 8 mm szkło, które dostępne jest w kilku wariantach kolorystycznych: brązowym, grafitowym, satynowym oraz Ultra Clear. Ochronę przed osadami i innymi zabrudzeniami zapewnia dostępna w standardzie powłoka EasyClean®. Dzięki niej krople wody swobodnie spływają po szkle nie tworząc zacieków. Na życzenie klienta możliwe jest zamówienie szkła z dożywotnią ochroną ShowerGuard® – jest ona zintegrowana z taflą, dzięki czemu zapobiega szkodliwej działalności wilgoci, temperatury i środków czyszczących. Cała kolekcja Modo New dostępna jest w usłudze Na miarę, dzięki której można dopasować kabinę do niestandardowych rozwiązań montażowych.

Kabina prysznicowa MODO NEW III

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Październik 4, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty