Start Arrow Wiadomości Arrow Elektroniczny wizjer drzwiowy

Elektroniczny wizjer drzwiowy

Elektroniczny wizjer drzwiowy to produkt dla miłośników gadżetów, którzy lubią otaczać się  technologicznymi nowinkami. Przede wszystkim jest on jednak rozwiązaniem niezwykle funkcjonalnym. Zastąpienie tradycyjnego judasza elektronicznym odpowiednikiem sprawia, że korzystać mogą z niego wszyscy domownicy, niezależnie od wzrostu czy np. problemów ze wzrokiem. Dodając do cech użytkowych modny design, którym zawsze kieruje się marka Yale, otrzymujemy nowoczesny, praktyczny element drzwi, zwiększający poziom bezpieczeństwa mieszkańców.

Elektroniczny wizjer drzwiowy DDV 500 Yale składa się z dwóch elementów. Po zewnętrznej stronie drzwi, w miejscu otworu judasza, umieszczamy minikamerę. W środku zaś,  po przeciwnej stronie, montujemy 3,2-calowy ekran LCD. Po usłyszeniu dzwonka, włączamy przycisk na wizjerze, uruchamiając tym samym jego wyświetlacz.  Na ekranie widzimy wyraźny obraz pokazujący to, co dzieje się za drzwiami. Kamera posiada szeroki kąt widzenia – 105 stopni – dzięki czemu możemy zobaczyć także osobę, która nie stoi bezpośrednio przed otworem wizjera.

DDV 500 wyróżnia się nowoczesną, czarno-srebrną kolorystyką. Prosty i elegancki model o opływowym kształcie doskonale dopasuje się wyglądem do różnego typu drzwi i przedpokoi. Urządzenie obsługuje się intuicyjnie – bez problemu poradzi z nim sobie nawet osoba stroniąca od nowinek technologicznych.

DDV 500 odpowiada standardowemu otworowi wizjera tradycyjnego. Model nadaje się do drzwi o grubości od 38 do 110 mm. Zasilany jest bateriami (2 sztuki AAA), przez co nie wymaga żadnego okablowania.

Wizjer jest bardzo prosty w montażu. Instrukcja instalacji znajduje się w opakowaniu produktu.

Cena: 243 zł

(DDV 500, fot. Yale)

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (5885)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 23, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: budowa domu

Obejrzyj zdjęcia domowników