Start Arrow Wiadomości Arrow Elektronika w służbie higieny – bezdotykowe rozwiązania spłukujące od firmy TECE

Elektronika w służbie higieny – bezdotykowe rozwiązania spłukujące od firmy TECE

Na rynku urządzeń sanitarnych pojawiają się technologie, które znacząco poprawiają komfort użytkowania toalet. Znajdziemy je w ofercie firmy TECE. Multifunkcjonalny terminal WC TECElux z funkcją „sen-Touch” czy bezdotykowe przyciski spłukujące TECEplanus to propozycja dla tych, którzy szukają nowoczesnych, higienicznych i estetycznych rozwiązań.

Prosimy nie dotykać

fot. TECE

fot. TECE

TECEplanus to przyciski z mechanizmem spłukującym do WC wykorzystujące technologię IR. Działają na zasadzie czujnika podczerwieni z autofokusem i dwoma obszarami detekcji do wykrywania osób siedzących lub stojących. Czujnik na podczerwień daje możliwość bezdotykowego, a co najważniejsze – higienicznego spłukiwania wody. Użyta w urządzeniu bateria litowa jest bardzo wydajna – wystarcza aż na 25 000 cykli. W razie awarii zasilania, urządzenie może funkcjonować także w trybie spłukiwania ręcznego. Dostępne są różne ustawienia strumienia spłukiwanej wody. TECEplanus jest kompatybilny zarówno z tradycyjnymi stelażami, jak i tymi, które wyposażone są w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Zabezpieczenie przed demontażem sprawia, że technologia ta może być wykorzystana także w publicznych toaletach.

Do wyboru mamy dwa rodzaje przycisków – ze szczotkowanej stali szlachetnej lub błyszczącej stali chromowanej.

Inteligentna technologia

To, co wyróżnia terminal WC TECElux, to system spłukiwania „sen-Touch”. Dzięki niemu mamy możliwość bezdotykowego uruchamiania spłuczki w strefie około 10 mm. Gdy sensor wykryje obecność użytkownika, podświetlony zostaje mały i duży klawisz wyboru dwóch ilości spłukiwanej wody. Dodatkową zaletą, którą z pewnością docenią miłośnicy indywidualnych rozwiązań, jest funkcja programowania ustawień elektroniki „sen-Touch”, takich jak: stopień jasności wyświetlacza, spłukiwanie higieniczne, spłukiwanie bezpieczeństwa, opóźnienie wyłączenia oczyszczacza powietrza, intensywność oczyszczania powietrza, funkcja czyszcząca czy obszar detekcji czujnika ruchu. Terminal WC składa się z modułu/stelaża WC oraz szklanej obudowy. Rozwiązanie to jest nie tylko nowoczesne, ale też higieniczne i estetyczne – wszystkie przyłącza i kable ukryte są za szklanym panelem.

Bardzo przydatną funkcją jest cichy system oczyszczania powietrza. Wykorzystano w nim specjalny filtr, który eliminuje nieprzyjemne zapachy. Uruchamia się on i wyłącza automatycznie, dzięki czujnikowi ruchu, który wykrywa obecność użytkownika.

Terminal dostępny jest w wersji białej i czarnej.

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Styczeń 13, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: łazienka