Start Arrow Wiadomości Arrow Element dekoracyjny RIFT z kolekcji Libet Ceramic – stylowa aranżacja w wersji 3D

Element dekoracyjny RIFT z kolekcji Libet Ceramic – stylowa aranżacja w wersji 3D

Wykorzystanie eleganckich, stylowych płytek to jeden z najmodniejszych i najciekawszych trendów w aranżacji ścian zewnętrznych budynku. Tego typu okładzina na całej elewacji lub na wybranej części fasady sprawia, że dom doskonale prezentuje się i wyróżnia na tle innych obiektów w okolicy. Jak osiągnąć najbardziej oryginalny efekt i nie zaburzyć jednocześnie stylistycznej harmonii w obrębie całej posesji? Firma Libet proponuje wykorzystać do tego celu nowoczesny, trójwymiarowy element dekoracyjny RIFT, wykonany z ekstremalnie wytrzymałego gresu porcelanowego.

RIFT z gresu porcelanowego EVO_2/E™ z linii Libet Ceramic

RIFT z gresu porcelanowego EVO_2/E™ z linii Libet Ceramic

Połączenie oryginalnej koncepcji z nowoczesnymi materiałami wykończeniowymi to najprostszy, a zarazem najbardziej sprawdzony przepis na udaną aranżację przestrzeni wokół domu. Zasada ta szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku płaszczyzn pionowych: ścian, kolumn czy murków. Aby jednak dekoracja ścienna rzeczywiście przykuwała wzrok, musi nie tylko wyróżniać się stylowym wyglądem, a również charakteryzować się dużą odpornością i trwałością. Doskonałym przykładem produktu, któremu niestraszny deszcz, śnieg i inne niekorzystne czynniki zewnętrzne jest trójwymiarowy element o nazwie RIFT z gresu porcelanowego EVO_2/E™ z linii Libet Ceramic. Wysoka estetyka i niezwykła trwałość nowych płytek z linii Libet Ceramic sprawia, że idealnie nadają się one do układania oryginalnych kompozycji na zewnątrz budynku, a zwłaszcza do tworzenia ścian i wyjątkowych okładzin ściennych. RIFT dostępny jest w rozmiarze 10,5×45 cm, ma grubość 20 mm i występuje aż w 15 różnych wzorach. Kolorystycznie współgra on z płytami z kolekcji Ardesie, Quarziti 2.0 oraz Tribeca z kolekcji EVO_2/E™, dzięki czemu wokół domu można stworzyć perfekcyjnie harmonijną aranżację.

Stop nudnym aranżacjom!

Rektyfikowany element dekoracyjny RIFT z kolekcji Libet Ceramic to produkt niezwykle uniwersalny, dlatego też doskonale wpisze się w klimat zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych projektów architektonicznych. Szczególnie interesujący efekt wizualny można osiągnąć, gdy detal z gresu porcelanowego wykorzystany zostanie tylko na części elewacji lub na wybranych punktach przestrzeni. Płytki można zastosować na kolumnach przy wejściu do domu, na murkach wokół posesji lub też użyć do wykończenia jednej bądź kilku ścian w obrębie tarasu, balkonu czy patio. Trójwymiarowa struktura produktu i oryginalna gama kolorystyczna sprawiają, że kompozycja ułożona z elementów RIFT będzie prezentowała się naprawdę stylowo i doskonale podkreśli wyjątkowy charakter każdego miejsca. Warto jednak wiedzieć, że jednolity i harmonijny efekt wizualny uda się osiągnąć tylko wtedy, gdy te płytki dekoracyjne układane będą naprzemiennie i bez fug. Aby zapobiec przenikaniu wody między detalami RIFT a ścianą należy natomiast na górze płytek elewacyjnych ułożyć element nakładki.

Więcej informacji na temat produktów firmy Libet znaleźć można na stronie www.libet.pl

RIFT z gresu porcelanowego EVO_2/E™ z linii Libet Ceramic

Cena sugerowana: 359 zł netto/m²

O firmie

Libet S.A. to lider w segmencie kostek Premium i innych betonowych materiałów nawierzchniowych na polskim rynku. Pełniąc rolę trendesettera wyznacza kierunki rozwoju rynku. Produkty sygnowane marką Libet wyróżniają się nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale również innowacyjnością i ciekawym wzornictwem. W równym stopniu stają się ozdobą posesji prywatnych, jak i przestrzeni publicznych. Wysoki poziom jakościowy i estetyczny wyrobów wrocławskiej firmy jest zasługą m.in. nowoczesnego parku maszynowego oraz wykorzystywania najnowszych technologii i odpowiednio selekcjonowanych surowców. Swój udział mają w tym także laboratoria, istniejące przy każdym z 15 zakładów produkcyjnych, które nadzorują przebieg procesu produkcji, wdrażają nowe procedury i pracują nad własnymi, nowatorskimi rozwiązaniami.

Libet S.A.
Powstańców Śląskich 5
53-332 Wrocław
Dział Obsługi Klienta – infolinia: 801 542 381
www.libet.pl
https://www.facebook.com/RozmowyNaTarasie

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


grudzień 23, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty