Start Arrow Wiadomości Arrow Estetyczne zwieńczenie ogrodowych aranżacji – innowacyjne obrzeża Libet Bord

Estetyczne zwieńczenie ogrodowych aranżacji – innowacyjne obrzeża Libet Bord

Wykończenie brukowanych nawierzchni wymaga zastosowania materiałów, które zapewnią całej aranżacji trwałość, funkcjonalność i niezbędne walory estetyczne. Nie bez znaczenia jest tu odpowiedne zwieńczenie krawędzi stref, w których układamy kostkę. W tej roli znakomicie sprawdzają się nowe, wielofunkcyjne obrzeża Libet Bord.

Ogrodowy niezbędnik

fot. Libet

Perfekcyjny ogród wymaga dopracowania w każdym detalu. Do jego stworzenia niezbędne są więc nie tylko wysokiej jakości materiały nawierzchniowe i wyjątkowe elementy małej architektury, ale też funkcjonalne produkty uzupełniające. Wykonane z tworzywa sztucznego obrzeża to prosty, ekonomiczny, a jednocześnie bardzo estetyczny sposób na dopięcie aranżacji na ostatni guzik. Libet Bord doskonale pasują do rozmaitych kostek brukowych z kolekcji Libet Decco (Ich wysokość całkowita to 10 cm, a robocza – 8 cm. Jedno rozwiązanie można zastosować do kostek o grubości 4, 6 lub 10 cm). Sprawdzają się też przy wykańczaniu powierzchni żwirowych i trawiastych, a także jako listwy dylatacyjne. Solidny, odporny na działanie środków chemicznych i czynników atmosferycznych materiał oraz dodatkowa stabilizacja boczna w postaci specjalnych zębów na dolnej krawędzi, zapewniają stabilność, prawidłowe ułożenie i trwałość całej realizacji. Dodatkowo, po usunięciu bocznych mostków obrzeże zyskuje elastyczność, dzięki której można je instalować nawet w układach opartych o kształt łuku czy koła.

Łatwy montaż, znakomity efekt

Libet Bord bazuje na prostym, innowacyjnym mechanizmie. Poszczególne elementy łączy się na pióro-wpust i mocuje do podłoża za pomocą wygodnych kotew stalowych (również w podbudowie cementowo-piaskowej). Po zabudowaniu obrzeże jest praktycznie niezauważalne, a dzięki dostępności zróżnicowanej palety barw (czarny, zielony i ceglasty) łatwo je estetycznie wkomponować w otoczenie. To także bardzo wygodny sposób na dyskretne zamocowanie kabla lub węża ogrodowego.

Libet Bord mogą stać się również bardziej wyrazistym elementem dekoracyjnym. Opcjonalnie istnieje bowiem możliwość wykończenia ich za pomocą nierdzewnej lub ocynkowanej metalowej listwy. Zabudowane równo z podłożem i ozdobione taką szlachetną nakładką są znakomitą alternatywą dla znacznie droższych obrzeży z metalu i stanowią bardzo atrakcyjną „kropkę nad i” ogrodowej aranżacji.

Więcej informacji na temat produktów firmy Libet znaleźć można na stronach www.libet.pl oraz www.ceramic.libet.pl.

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


sierpień 5, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Lampa wisząca VILLA Z GOLD

  • JAKARTA

  • Nautilus ip67. 35 W

  • Cone outdoor fitting E27 ELT. szary kamień. 100 W

  • PARASOL OGRODOWY BANANA 3M ZIELONY BOCZNY WYSI...

  • Podświetlenie nr domu Sun LED IP44

  • Promocja

    Kinkiet ogrodowy WIKI LED