Start Arrow Wiadomości Arrow Fachowa Ekipa – nowy Partner DOM.pl

Fachowa Ekipa – nowy Partner DOM.pl

Od lipca br. nowym Partnerem DOM.pl został serwis FachowaEkipa.pl

Zasady działania sprawdzają się z sukcesem w krajach skandynawskich. Fachowa Ekipa dobiera rzetelnych wykonawców dla ludzi budujących swoje domy, ostateczną decyzję o wyborze ekipy pozostawiając oczywiście klientom. Na rynku funkcjonuje wiele rozwiązań pośredniczących w znalezieniu wykonawców, jednak to jedyny serwis, którego doradcy pozostają w ciągłym kontakcie z wykonawcami, zapewniając ich zmotywowanie i realizację potrzeb klientów do końca inwestycji.

Co ciekawe, serwis Fachowa Ekipa jako pierwszy premiuje klientów po zakończeniu prac, nagradzając za informację o wybranych ekipach. Dzięki lokalnym biurom obsługi nasz Partner zapewnia znajomość specyfiki danego regionu. Oszczędność czasu i komfort pracy z wybranymi, sprawdzonymi wykonawcami i wsparcie doradców Fachowej Ekipy w trakcie realizacji inwestycji realnie zmniejszają koszty dla każdego klienta.

Jak zapewnia nasz Partner, ta innowacyjna na polskim rynku usługa pozostanie w okresie letnim darmowa. Dla klientów, którzy wskażą DOM.pl jako źródło informacji o sieci Fachowa Ekipa przewidziane są dodatkowe niespodzianki.

Skontaktuj się z naszym Partnerem już dziś.

Dodane przez: martah

martah
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 8, 2011
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: uncategorized