Start Arrow Wiadomości Arrow Farba do natrysku: nowoczesne, wydajne i szybkie malowanie

Farba do natrysku: nowoczesne, wydajne i szybkie malowanie

Malowanie natryskowe staje się coraz bardziej popularne. Ta nowoczesna metoda ma wiele zalet, wśród których na podkreślenie zasługują przede wszystkim szybkość malowania oraz możliwość uzyskania gładkiej, jednorodnej powłoki. Tikkurila Aero Color oraz Tikkurila Aero White to farby opracowane specjalnie do malowania natryskowego metodą HVLP, które tworzą trwałe, odporne na zmywanie, jednolite wykończenie o matowym stopniu połysku.

Malowanie natryskowe jest metodą szybką i wydajną – stosując ją, w krótkim czasie uzyskać możemy gładką, pozbawioną faktury po wałku i pędzlu powłokę. Malowanie natryskowe najlepiej sprawdza się w przypadku dużych powierzchni oraz elementów o bardziej złożonej formie (np. tynki strukturalne, sztukaterie), gdyż przy tej metodzie farba bez trudu dociera również w trudno dostępne miejsca.

Tikkurila Aero to nowe, gotowe do użycia, nie wymagające rozcieńczania farby do natrysku, dostępne w dwóch rodzajach: Tikkurila Aero White – biała farba oraz Tikkurila Aero Color – baza z możliwością barwienia na ponad 13 000 kolorów. Farby skracają czas malowania oraz zapewniają bardzo dobre krycie powierzchni już przy jednokrotnym malowaniu metodą „na zakładkę”. Tworzą idealnie gładką i trwałą powłokę (warunkiem jest dobrze przygotowane podłoże), o wysokiej odporności na szorowanie na mokro. Farby wyróżnia również bezpieczna dla zdrowia i środowiska receptura – zawartość lotnych związków organicznych ograniczono w nich do minimum (<5 g/l, czyli sześciokrotnie poniżej wymaganej normy). W miejscach trudno dostępnych (np. narożnikach i na krawędziach), farby te nakładają się łatwo i precyzyjnie oraz dają możliwość uzyskania równomiernej powłoki, pozbawionej faktury po pędzlu. Farby Tikkurila Aero zostały opracowane specjalnie do malowania natryskiem – z ograniczonym do minimum tworzeniem mgły, co zapewnia czyste malowanie.

Farby Tikkurila Aero mają szerokie zastosowanie. Mogą być używane do malowania płyt kartonowo-gipsowych, tynków gipsowych, cementowo-wapiennych, podłoży betonowych (jako dekoracja), jak również do renowacji starych wymalowań. Nadają się także do dekoracyjnego malowania elementów drewnianych, drewnopochodnych oraz metalowych, po uprzednim zagruntowaniu odpowiednim podkładem.

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (1095)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 20, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 • Promocja

  Inteligentny system oświetlenia Cube

 • Nowoczesny Plafon Kantoor Gray

 • Mop chenille z kijem teleskopowym 120 cm

 • Kinkiet HILTON SILVER TK Lighting + gratis żar...

 • Lampa wisząca Wire White 3pł.

 • Promocja

  Lampa stołowa mini-trójnóg Kwitnące tulipany

 • Abażur Luna 60

 • Promocja

  Listwa Snow 3pł. spot czarny

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wykańczanie