Start Arrow Wiadomości Arrow Filtr do pralek i zmywarek

Filtr do pralek i zmywarek

Większość gospodarstw domowych w Polsce korzysta z wody twardej lub średnio twardej. Nie ma ona negatywnego wpływu na nasze zdrowie, może natomiast znacząco skrócić żywotność sprzętu AGD. Z tym problemem pomoże nam się uporać niewielki filtr do pralek i zmywarek firmy UST-M.

Nadmiernie twarda woda sprawia, że na poszczególnych elementach urządzenia osadza się kamień, przez co szybciej ulega ono zniszczeniu. Osłabia także działanie detergentów. W efekcie z naczyń czy ubrań trudniej usunąć tłuste plamy. To właśnie twarda woda jest odpowiedzialna za biały nalot na szklankach i talerzach.

Filtr do pralek i zmywarek UST-M to niewielkie urządzenie, które umieszcza się przy wężu dopływowym. Dzięki zawartości specjalnego złoża zapobiega wytrącaniu się kamienia. Przedłuża tym samym eksploatację sprzętu AGD i wspomaga działanie detergentów.

Rozwiązanie to jest bardzo wygodne – dzięki niemu nie trzeba pamiętać o stosowaniu proszku zmiękczającego wodę do każdego prania. Filtr należy wymieniać regularnie, przynajmniej raz w roku. Montaż jest bardzo łatwy, nie wymaga specjalistycznych narzędzi i może go dokonać każdy.

(Filtr do pralek i zmywarek. Cena: ok. 30 zł, Producent: UST-M)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


wrzesień 17, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: woda i kanalizacja w domu