Start Arrow Wiadomości Arrow Finał Mistrzostw Polski Instalatorów coraz bliżej

Finał Mistrzostw Polski Instalatorów coraz bliżej

27 kwietnia podczas Międzynarodowych Targów Instalacyjnych w Poznaniu wyłoniony zostanie Mistrz Polski Instalatorów. To jedno z ważniejszych wydarzeń branżowych wzbudza silne emocje nie tylko wśród uczestników, ale także partnerów. Jednym z nich jest firma TECE, producent systemów sanitarnych i grzewczych, która podczas targów w Poznaniu zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania.

Kierunek? Poznań!

W dniach 25-28 kwietnia Poznań na cztery dni stanie się stolicą instalatorów. Organizatorzy Międzynarodowych Targów INSTALACJE 2016 przewidują, że tegoroczna edycja wydarzenia będzie rekordowa pod względem liczby wystawców i odwiedzających.

– Targi INSTALACJE to ważne wydarzenie dla branży instalacyjnej w Polsce. Od wielu lat stanowią okazję do prezentacji aktualnych trendów, technologii i nowości produktowych w najważniejszych sektorach związanych z rynkiem instalacyjnym. Mamy nadzieję, że przyciągną rzeszę odwiedzających, zainteresowanych nie tylko samym finałem Mistrzostw Polski Instalatorów, ale także nowinkami branżowymi i specjalistyczną wiedzą. Podczas targów do dyspozycji odwiedzających będą doradcy techniczni firmy TECE, którzy odpowiedzą na każde pytanie dotyczące np. produktów i ich montażu – mówi Krzysztof Kaczmarek, V-ce Dyrektor Handlowy w firmie TECE.

Zakres tematyczny targów INSTALACJE obejmie technikę grzewczą, sanitarną, obiektową, gazowniczą, klimatyzację, wentylacje i chłodnictwo.

Najlepszy z najlepszych

Jedną z największych atrakcji targów będzie finał Mistrzostw Polski Instalatorów. Eliminacje do MPI, czyli INSTALACJE ON TOUR, rozpoczęły się w maju 2015 roku. Łącznie wzięło w nich udział 1 360 instalatorów, spośród których wyłoniono 39 finalistów, po trzech z każdego miasta. Zadaniem, przed jakim stanęli uczestnicy rozgrywek, było wykonanie na specjalnie przygotowanym modelu instalacyjnym w jak najkrótszym czasie 17-stu czynności konkursowych. Najlepszy czas to 2 minuty i 38,63 sekundy. Jednym z partnerów wydarzenia jest firma TECE, producent systemów sanitarnych i grzewczych.

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 22, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty