Start Arrow Wiadomości Arrow Finał targów Nordbygg 2016

Finał targów Nordbygg 2016

Największe targi budowlane w północnej części Europy zakończyły się 8 kwietnia. Impreza jak zwykle przyciągnęła tłumy zwiedzających, inwestorów i osób związanych z budownictwem. Nie zabrakło przedstawicieli największych firm branży budowlanej, w tym oczywiście firmy WIŚNIOWSKI.

Centrum Wystawiennicze Stockholmsmässan co dwa lata przeistacza się w prawdziwą mekkę entuzjastów budownictwa, którzy liczą na pozyskanie nowych kontrahentów i chcą być na bieżąco z trendami królującymi w branży. To nowoczesne centrum targowe oferuje wystawcom świetnie przygotowaną przestrzeń i infrastrukturę do prezentowania produktów budowlanych. Nie dziwi więc tak liczne uczestnictwo przedsiębiorstw – tego roku na sztokholmskich targach swoje produkty i usługi prezentowało ponad 900 wystawców z 30 krajów. To imponujące liczby, ale i same stoiska wystawiennicze nierzadko zaskakują pomysłowością i polotem, przez co wizyta na Nordbygg jest także bardzo pozytywnym doświadczeniem estetycznym nawet dla laików. Miejsce znajdzie się dla każdego, budynek może bowiem pomieścić nawet 4000 osób. Profesjonaliści także nie mogą być zawiedzeni ilością możliwości, jakie tam na nich czekają.

Udział firmy WIŚNIOWSKI w targach Nordbygg to udany krok w stronę rynku północnego, gdzie może ona konkurować z wiodącymi markami nie tylko pod względem atrakcyjności stoiska targowego.

Źródło:Wiśniowski

Wiśniowski
Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: newss

Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 18, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty