Start Arrow Wiadomości Arrow Firma Deante w Domu Modelowym

Firma Deante w Domu Modelowym

DOM.pl jest patronem mediowym akcji DOM MODELOWY, organizowanej przez firmę 7point we współpracy z pracownią projektową Studio Atrium, firmą wykonawczą Arkada Budownictwo oraz studiem aranżacji wnętrz Excellent Design.

Jednym z głównych wydarzeń akcji jest budowa domu modelowego przy Parku Handlowym Janki, która pozwoli na zaprezentowanie krok po kroku procesu budowy domu jednorodzinnego. Więcej o Domu Modelowym przeczytasz TUTAJ

W akcji biorą też udział znani i cenieni na rynku polskim i międzynarodowym producenci materiałów i technologii budowlanych oraz wnętrzarskich. Firma Deante Sp. J. zadbała o produkty wyposażenia łazienek i kuchni. O zaangażowaniu firmy w projekt rozmawiamy z Panem Krzysztofem Kuczmańskim, p.o. Kierownika Działu Marketingu Deante Sp. j.

DOM.pl: Dlaczego firma Deante zdecydowała się wziąć udział w projekcie DOM MODELOWY?

Krzysztof Kuczmański: Dom Modelowy to obiekt, w którym z pewnością odnajdą Państwo produkty najwyższej jakości. Każdy z producentów, biorących udział w projekcie starał się przekazać swoje najlepsze wyroby, my również. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że Dom Modelowy w efekcie stanie się budynkiem wykonanym perfekcyjnie w sposób „modelowy”, ukierunkowanym  na wykreowanie  wzorca wśród domów jednorodzinnych. Jako że firma Deante stawia nie tylko na wyjątkowy design, ale również na doskonałą jakość produktów- złożoną nam propozycję wzięcia udziału w tym projekcie przyjęliśmy bez większego namysłu.

Jakie produkty Deante mogą obejrzeć zwiedzający?

W kuchni Domu Modelowego goście odnajdą baterię zlewozmywakową Mesteno wyposażoną w system Eco-save oraz grip-shift oraz zlewozmywak ceramiczny Lusitano, którego nieprzeciętne, awangardowe kształty nadające standardowemu wnętrzu ekskluzywny wygląd, idealnie komponują się z pozostałym wyposażeniem. W łazience odnaleźć można futurystyczne w swoim kształcie baterie Elipsa, funkcjonalne, oszczędzające przestrzeń drzwi Zoom oraz panel Jaguar Industrio z matrycową głowicą z didami LED. Łazienkowe zestawienie produktów daje gwarancję nie tylko doskonałej jakości materiałów ale i dobrego design stworzonego przez polskich projektantów, którzy od lat projektują wyposażenie wnętrz dla Deante.

Jakie było największym wyzwanie dla Państwa przy tej inwestycji?

W ostatnim etapie urządzania domu istotny jest dobór odpowiednich produktów wyposażenia wnętrz, które będą współgrały z całością, jednocześnie nie staną się za bardzo przytłaczające i wyróżniające. W naszym zamyśle było zaproponowanie produktów, które staną się drobną i elegancką biżuterią dla domu, nie przeważą jednak jego ogólnego wizerunku. Ten cel udało się osiągnąć – w naszej ocenie, ale jak jest naprawdę każdy z czytelników może zweryfikować samodzielnie, odwiedzając Dom Modelowy.

Dziękujemy za rozmowę i zapraszamy czytelników do zwiedzania.

DOM MODELOWY zlokalizowany jest w Parku Handlowym JANKI (parking), Pl. Szwedzki 3 w Raszynie – polecamy.

(Kuchnia w Domu Modelowym)

(Łazienka w Domu Modelowym)

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Październik 5, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: rynek