Start Arrow Wiadomości Arrow Firma JADAR Orłem Polskiego Budownictwa oraz Orłem Polskiej Przedsiębiorczości

Firma JADAR Orłem Polskiego Budownictwa oraz Orłem Polskiej Przedsiębiorczości

Firma Jadar, jeden z największych producentów kostki brukowej w Polsce, zajęła I miejsce w konkursie Orły Polskiego Budownictwa oraz w plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości. Obie nagrody odebrał Prezes spółki, Pan Dariusz Kupidura podczas Gali „Polska Przedsiębiorczość”.

Statuetka Orły Polskiego BudownictwaOrganizatorem Wielkiej Gali „Polska Przedsiębiorczość” jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl oraz Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług. Co roku, podczas tego wydarzenia, przedstawiani są laureaci projektów realizowanych w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość. W tegorocznej edycji bezkonkurencyjna w swojej dziedzinie okazała się firma Jadar, która zajęła pierwsze miejsce w plebiscycie ORŁY POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w kategorii „Budownictwo, Infrastruktura Inżynieryjna i Drogowa” oraz w konkursie ORŁY POLSKIEGO BUDOWNICTWA w kategorii „Wyroby i Materiały Budowlane”. Obie nagrody przyznawane są firmom, które osiągają sukcesy na rynku, są wzorowo zarządzane oraz rozwijają się w dynamiczny sposób. Firma Jadar zdecydowanie zalicza się do tego rodzaju przedsiębiorstw, dlatego śmiało można powiedzieć, że jest wizytówką polskiej gospodarki, od lat tworzy budownictwo nowoczesne, bezpieczne oraz wyróżniające się na tle konkurencji.

Podczas Wielkiej Gali „Polska Przedsiębiorczość”, która odbyła się 28 listopada w Hotelu Gromada w Warszawie, zostały wręczone nagrody w czterech konkursach: IX edycji konkursu ORŁY POLSKIEGO BUDOWNICTWA, IX edycji konkursu PERŁY MEDYCYNY, Plebiscytu ORŁY POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI oraz ORŁY POLSKIEGO SAMORZĄDU. Wszystkie projekty oraz same nagrody od lat promują najlepszych z najlepszych w swoich branżach. Prestiżowe wyróżnienia umacniają pozytywny wizerunek marek, a także podnoszą ich konkurencyjność na rynkach krajowych i zagranicznych.

Po więcej informacji na temat firmy oraz produktów Jadar zapraszamy na: www.jadar.pl

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


grudzień 22, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Nautilus ip67. 35 W

  • Cone outdoor fitting E27 ELT. szary kamień. 100 W

  • PARASOL OGRODOWY BANANA 3M ZIELONY BOCZNY WYSI...

  • Podświetlenie nr domu Sun LED IP44

  • Promocja

    Kinkiet ogrodowy WIKI LED

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogrodzenia i nawierzchnie