Start Arrow Wiadomości Arrow Firma TECE na targach ISH 2015 we Frankfurcie

Firma TECE na targach ISH 2015 we Frankfurcie

Rusza kolejna edycja największych międzynarodowych targów branży instalacji sanitarnych, ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji – targi ISH 2015 we Frankfurcie. Po raz kolejny swoje innowacyjne rozwiązania zaprezentuje firma TECE, jeden z kluczowych producentów rozwiązań techniki sanitarnej i grzewczej. Targi rozpoczną się dnia 10 marca b.r. i będą trwały przez pięć dni

Polsko-niemiecka współpraca

Odbywające się we Frankfurcie nad Menem, targi ISH przyciągają co roku producentów rozwiązań techniki sanitarnej, instalacyjnej, grzewczej, a także klimatyzacji i wentylacji. Tegoroczna edycja wydarzenia, które odbędzie się w dniach 10-14 marca 2015 r., po raz pierwszy wprowadza program współpracy krajów partnerskich – Polska jest pierwszym z nich. Jednym z wystawców targów ISH 2015 będzie firma TECE, której siedziba mieści się w Emsdetten (Niemcy), a polski oddział i dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Strzelinie, w woj. dolnośląskim.

Targi ISH 2015 we Frankfurcie

Targi ISH 2015 we Frankfurcie

– Udział w targach ISH to przede wszystkim okazja do spotkań z szeroko rozumianą branżą i zaprezentowania nowości w ofercie handlowej. Jako jeden z kluczowych producentów i dystrybutorów rozwiązań sanitarnych oraz grzewczych w Europie, jesteśmy obecni na kilkudziesięciu rynkach międzynarodowych. Tym bardziej krajowe partnerstwo Polski przy organizacji targów ISH 2015 ma dla nas duże znaczenie. Podkreśla bowiem, jak ważne jest budowanie relacji z podmiotami zagranicznymi, zarówno w sferze społecznej, jak i biznesowej – mówi Aleksandra Dac, Kierownik ds. Promocji polskiego oddziału grupy TECE.

Grupa TECE posiada 21 spółek-córek oraz 31 przedstawicielstwa handlowe na świecie. Firma kieruje swoją ofertę zarówno do instalatorów, architektów wnętrz, jak i klienta ostatecznego. Asortyment obejmuje szereg produktów, m.in.: stelaże podtynkowe, przyciski spłukujące, system odwodnienia liniowego, system ogrzewania podłogowego oraz wiele innych.

Informacje dodatkowe:

Targi ISH 2015 Frankfurt
10-14 marca 2015 r.
Stoisko TECE: D 96, hala 4.0.

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 11, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: instalacje