Start Arrow Wiadomości Arrow Firma TECE na targach ISH 2017

Firma TECE na targach ISH 2017

Już 14 marca rozpoczną się międzynarodowe targi ISH 2017. Co dwa lata Frankfurt nad Menem przyciąga setki tysięcy zwiedzających i licznych producentów oferujących rozwiązania dla branży sanitarnej, grzewczej czy wentylacyjnej. Jednym z wystawców tegorocznej edycji, który uczestniczy w targach ISH już od kilku lat, jest firma TECE – wiodący producent znanych i docenianych na całym świecie rozwiązań w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej.

fot. TECE

W 2015 roku targi ISH zgromadziły blisko 200 000 zwiedzających oraz 2 500 wystawców z wielu krajów świata. Jednym z nich była firma TECE, której siedziba mieści się w Emsdetten (Niemcy), a polski oddział i dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Strzelinie, w woj. dolnośląskim.

Targi ISH to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych, w którym, jako jeden z kluczowych producentów i dystrybutorów rozwiązań sanitarnych oraz grzewczych w Europie, uczestniczymy od wielu lat. Udział w targach ISH to okazja do spotkań z szeroko rozumianą branżą – z dystrybutorami działającymi na wielu rynkach, a także wykonawcami instalacji. Także w tym roku zaprezentujemy swoje nowości, takie jak przyciski spłukujące czy toaletę myjącą, która prawdopodobnie jeszcze w tym roku poszerzy naszą ofertę rozwiązań sanitarnych. Z danych publikowanych przez organizatora wynika, że każda kolejna edycja targów ISH przyciąga coraz więcej uczestników. Dlatego w tym roku liczymy na jeszcze większe zainteresowanie naszą ofertą i stoiskiem – mówi Aleksandra Dac, Kierownik ds. Promocji polskiego oddziału grupy TECE.

fot. TECE

Grupa TECE posiada 21 spółek-córek oraz 31 przedstawicielstwa handlowe na świecie. Firma kieruje swoją ofertę zarówno do instalatorów, architektów wnętrz, jak i klienta ostatecznego. Asortyment obejmuje szereg produktów, m.in.: stelaże podtynkowe, przyciski spłukujące, system odwodnienia liniowego, system ogrzewania podłogowego oraz wiele innych.

Informacje dodatkowe:

Targi ISH 2015 Frankfurt

14-18 marca 2017 r.

Stoisko TECE: hala 4.0, poziom 0, stoisko D 96

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 10, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty