Start Arrow Wiadomości Arrow Firma TECE pod znakiem nowości: Czym nas zaskoczą targi INSTALACJE 2018?

Firma TECE pod znakiem nowości: Czym nas zaskoczą targi INSTALACJE 2018?

Już w poniedziałek rozpoczyna się najważniejsze wydarzenie branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej. Są nim poznańskie Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE 2018. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć firmy TECE – globalnego producenta systemów sanitarnych i instalacyjnych, pełniącego rolę Partnera Strategicznego nadchodzącego wydarzenia. Na swoim stoisku firma zaprezentuje między innymi dwie nowości produktowe, jak również swą nową odsłonę wizualną, która wdrożona została na początku tego roku.

W dniach 23-26 kwietnia 2018 Poznań zmieni się w europejską stolicę branży instalacyjnej. Wszystko dzięki Międzynarodowym Targom Instalacyjnym INSTALACJE 2018, które stanowią jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń tej rangi.

Ważne miejsce w gronie wystawców zajmie firma TECE, pełniąca jednocześnie rolę Partnera Strategicznego całego spotkania. Wiodący producent systemów sanitarnych i instalacyjnych na swoim stoisku zaprezentuje między innymi dwie nowości produktowe tego roku. – Jednym z zupełnie nowych produktów, które w tym roku rozbudowały naszą ofertę jest TECEfilo – bezdotykowa seria elektronicznych przycisków spłukujących do pisuaru. Kolejną nowość stanowi innowacyjny system odwodnienia prysznicowego TECEdrainprofile. Obie pozycje stanowią kompletne uzupełnienie naszej dotychczasowej oferty produktowej, co pozwoli nam na dostarczanie jeszcze bardziej kompleksowych rozwiązań tak dla instalatorów, jak i inwestorów – mówi Krzysztof Kaczmarek, Dyrektor Handlowy firmy TECE. Całe stoisko zaaranżowane zostanie w zgodzie z nowym systemem identyfikacji wizualnej firmy, który od początku roku 2018 stanowi ogniwo wiążące w jedną całość wizerunek międzynarodowej grupy TECE.

Każda edycja targów INSTALACJE zrzesza blisko 30.000 profesjonalistów z 46 krajów z całego świata. Wśród wystawców znajdują się czołowi producenci i dostawcy rozwiązań z zakresu systemów instalacji, techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, chłodniczej i wielu innych. Wydarzeniu towarzyszy finał Mistrzostw Polski Instalatorów (MPI), do których eliminacje przeprowadzane były na terenie całego kraju w ramach projektu INSTALACJE ON TOUR. Spotkanie finalistów odbędzie się trzeciego dnia targów – 25 kwietnia 2018. Odwiedzający, poza dokładnym poznaniem oferty największych producentów z branży instalacyjnej, będą mogli wziąć udział w szeregu wydarzeń towarzyszących i konferencjach tematycznych.

Oferta firmy TECE zaprezentowana zostanie na stoisku nr 15 w pawilonie nr 4.

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


kwiecień 19, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty