Start Arrow Wiadomości Arrow Fischer Polska: Kształtujmy rynek DIY. Razem

Fischer Polska: Kształtujmy rynek DIY. Razem

Około 100 przedstawicieli międzynarodowego przemysłu DIY i ogrodniczego, z ponad 50 krajów zgromadziło się w stolicy Irlandii, Dublinie na VII Światowym Szczycie DIY. Szczyt odbył się w dniach 5-7 czerwca. Tematem spotkania była „Ewolucja sektora DIY: Stwórzmy przyszłość razem”. Grupa fischer jako platynowy sponsor zaprezentowała swoje najnowsze rozwiązania.

„Nasz udział w tegorocznym, VII Światowym Szczycie DIY był bardzo udany”, podsumowuje Michael Geiszbühl, dyrektor zarządzający ds. systemów sprzedaży i marketingu w Grupie Fischer. „Konferencja zapewniła wiele okazji do dyskusji oraz nawiązania współpracy z decydentami i wiodącymi firmami z branży. Cieszymy się, że udało nam się zawrzeć wiele nowych kontaktów ale także zacieśnić istniejące relacje z klientami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zainteresowania, jakimi cieszyło się nasze stoisko oraz zaprezentowane tam rozwiązania Fischer”. Szczyt zgromadził przedstawicieli międzynarodowego przemysłu dla nowoczesnego domu, skupiając jednocześnie dystrybutorów oraz producentów.

Podczas mów otwierających spotkanie, prezesi stowarzyszeń goszczących podkreślili wagę współpracy między przedstawicielami przemysłu, jako kluczowego punktu wyjścia dla przyszłości i innowacji. Organizatorem wydarzenia były EDRA (Europejskie Stowarzyszenie Producentów DIY), FEDIYMA (Europejska Federacja Producentów DIY) i GHIN (Globalna Sieć Domowych Dostaw).

40 producentów oraz dostawców usług zaprezentowało swoje produkty dla branży DIY i ogrodniczej na towarzyszącej wystawie kongresowej. Wśród wystawców znalazła się Grupa fischer, która zaprezentowała innowacyjną gamę produktów: NO TOOLS, JUST HANDS. Oferta obejmująca 25 produktów do instalacji bez użycia narzędzi, jest podzielona w kategorie: SMART HANGING, RE-PAIRING i GLUING. Goście stoiska fischer mogli sami przetestować działanie nowych produktów, w specjalnej stacji testowej NO TOOLS, JUST HANDS. Całościowa gama produktów, została zaprezentowana na nośniku POS, który został w pełni wyposażony w 548 elementów. Dodatkowo, wbudowany ekran wyświetla krótkie video dotyczące zastosowania poszczególnych produktów. Takie rozwiązanie jest dedykowane właśnie dla marketów DIY: wystarczy rozpakować POS, umieścić go na hali sprzedaży i… rozpocząć generowanie obrotu tego samego dnia!

Fischer zaprezentował również linię DUO, składającej się z innowacyjnych kołków, które w unikalny sposób wykorzystują zastosowane komponenty (Technologia 2K). Odwiedzający mogli dowiedzieć się, w jaki sposób DUOPOWER i DUOTEC, w zależności od materiału podłoża, inteligentnie aktywują swoje działanie. Goście mieli także szansę poznać i przetestować nowość: samonawiercający kołek do płyt gipsowo-kartonowych DUOBLADE. Najnowszy członek rodziny mocowań DUOLine, umożliwia bezpieczny i bardzo prosty montaż w płytach gipsowo-kartonowych i lekkich płytach cementowych. Zaledwie trzy miesiące po debiucie, kołek DUOBLADE, został nagrodzony prestiżową nagrodą Red Dot Award, w kategorii Product Design 2019, dodatkowo podkreślając wyjątkową stylistykę zamocowania.

FISCHER

 

Źródło:fischer Polska


Wszystkie komunikaty (7742)

Dodane przez: Wills

Dodaj komentarz

Data dodania:


lipiec 29, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Nowoczesny Plafon Kantoor Gray

  • Promocja

    Mop chenille z kijem teleskopowym 120 cm

  • Kinkiet HILTON SILVER TK Lighting + gratis żar...

  • Lampa wisząca Wire White 3pł.

  • Listwa Snow 3pł. spot czarny

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: sufity i ściany wewnętrzne